Pýtajte sa: +420 770 110 650


Názory a hodnotenia účinnej diéty KetoFit

Prečítajte si názory a hodnotenie diéty KetoFit zákazníkov zo servera HEUREKA a výsledky z prieskumu "Obľúbená diéta v SR"

VŠETKY NÁZORY NÁJDETE TU

 

Dnes som o 50 kg ľahšia, mám viac energie, sebavedomie a život si neskutočne užívam!

Dobrý deň! Volám sa Miša ... som typický príklad ženy v najlepších rokoch - práca, deti, krúžky, domácnosť a na seba mi akosi nezostával čas. Všetko to začalo v marci, s blížiacou sa 40tkou. Boleli ma kolená, dýchala som do schodov a pri pohľade do zrkadla to naozaj nebola žiadna hitparáda! Potrebovala som reštart a všetku nádej som vložila do KetoFitu!

 

Proteinová dieta KetoFit - schudla som 50 kg

PREČÍTAJTE SI, AKO SA MI TO PODARILO

 

 

Po 3 měsících jsem zhubla úžasných 28 kg pouze s KetoFit!
Stala jsem se opět šťastnou.

Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v Holandsku. Navzdory mému přání na mně po porodu posledního dítěte zůstalo přilepených 20 kg. Doufala jsem, že porodím alespoň 10 kg dítě a odejdu s krásnými 10 kg navíc, což samozřejmě bude voda atp. Ale nestalo se tak a já vesele nabírala, až jsem se za dva a půl roku po porodu dostala na „krásných“ 100 kg. Tak pěkné číslo a tolik nepříjemností s touto vahou spojených!

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem 50 kg

VSADILA JSEM NA KETOFIT A NELITUJI !

 

 

Měla jsem velkou nadváhu, i když jsem nikdy nejedla sladké. Chtěla jsem opět vypadat krásně.

KetoFit mi opravdu pomohl. Důsledkem zhubnutí mi zmizela spousta problémů. Měla jsem velké problémy s praskáním v kolenou při běžné chůzi - to také zcela vymizelo. Dělaly se mi modřiny všude po těle při slabém dotyku a opravdu už jsem bez modřin. Pevně věřím, že postupně se mi upraví i tlak a zmizí další neduhy. Teď KetoFit doporučuji všem kamarádkám.

 

Proteinová dieta KetoFit

PŘEČTĚTE SI, JAK MI KETOFIT POMOHL

 

 

Ani okolo šesťdesiatky som sa nezmierila s nadváhou.
22,1 * kilogramov zhodených a pokračujem ďalej.

Dobrý deň všetkým čo bojujú s váhou ako som bojovala ja. Volám sa Lenka a pracujem v škôlke. Som ukážkový príklad toho, že ani okolo šesťdesiatky nie je nič stratené! Nikdy som nebola štíhla. Narodila som sa ako päťkilové dieťa a čo moja pamäť siaha neustále chudnem. V trinástich rokoch mi otec vyhodil prášky na chudnutie (Fermetrazín), ktoré mi predpísala detská lekárka. A od tej doby som vyradila z jedálnička knedle, omáčky, tučné aj sladké, pridalo sa na pohybe a nejaký čas to bolo únosné.

Proteinova dieta KetoFit - schudla som 28 kg

PREČÍTAJTE SI AKO TO DOPADLO TU

 

 

Mistryně světa v kanoistice - Martina Satková
Dovezla jsem 40x zlatou medaili.
Strava je pro mě základ, jedu na KetoFit a miluju palačinky.

Pokud špatně jíte týden před závody, výkon jde dolů a výtězství je ohrožené. Důležitá je i má váha, kterou si pravidelně hlídám, každý gram se počítá. U každého jídla sleduji co nejvyšší obsah proteinů, vitamínů a minimum sacharidů.


NECHTE SE NAMOTIVOVAT ZDE

 

Ketónová diéta   Proteínová diéta

Môj začiatok:Ketónová diéta

Dobrý deň, volám sa Eva, bývam kúsok od Brna.
V súčasnej dobe vychovávam 2 malé deti a som časovo veľmi vyťaženáNikdy som nebola úplne štíhla, ale moja váha vystúpala takmer na 90 kg a nemôžem sa dostať späť na pôvodnú váhu. Skúšala som rôzne diéty, jedlá, cvičenie, ale bez výsledku. Vážim viac než každý druhý chlap a  von si v kľude môžem obliecť manželove nohavice, dole si ich trochu zahrnúť a nikto nič nespozná. Nechcem sa vyhovárať, že sú deti ešte malé (2,2 roky a 9 mesiacov), že nemám ešte dlho po pôrode, že nemám čas na cvičenie pri starostlivosti o deti, dvoch psov, dom a 3/4 pracovný úväzok.

Už by som mala so sebou definitívne niečo robiť. 

Po novom roku som sa rozhodla – váha opäť 65 kg, to by bol splnený sen.

Potom som dostala odporúčanie od kamarátky vyskúšať KetoFit,
ktorý je výhradne pre ženy - hovorila, nech neváham.

Prvý týždeň s proteínovou diétou KetoFit

Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. Idem za svojím snom, vidím prvé výsledky a som si istá, že to dokážem. Podelím sa s Vami o svoje pocity z celého priebehu diéty. Už po týždni mám 3 kg dole! Teda mám teraz 84 kg.

Zatiaľ pijem len kokteily, ani polievku som nevarila. V sobotu to bude 7 dní len na kokteiloch - ako ďalej pokračovať? V nedeľu by som si uvarila nejakú polievku zo zoznamu.
Inak kokteil mi stále veľmi nechutí. Ale o čo viac mi nechutí, tým ma viac motivuje to už potom nepokaziť.
Čo sa týka subjektívneho hodnotenia kokteilov:  Lepšie chutia, keď sú "našľahané", nie sú potom tak husté, ako po štandardnom zamiešaní lyžičkou. Hlad nemám, jedine keď úplne nestihnem 2,5hodinový interval. Presne po tejto dobe sa hlad hlási, tak sa toho snažím vyvarovať.

proteinová dieta dojídání

Uvedomila som si,ako často dojedáme po deťoch. Niekoľkokrát sa mi stalo, že som si úplne automaticky strčila do pusy nejaký zvyšok, ktorý som potom vypľúvala do koša. Ono sa to asi dosť nazbiera. Dojedala som ich desiaty, jogurty, zvyšky rožkov a nedojedených večerí ...                 Stále mi robí problém nemať na niečo chuť, zvlášť keď im musím variť, ale skutočne som to na 100 % vydržala a nezjedla nič iné od nedele až dodnes. Ešte zajtrajšok, a ako som písala, v nedeľu si urobím za odmenu polievku :)

Inak všetko sa zdá byť v poriadku, nie je mi blbo, chodím normálne na záchod, nebolí ma brucho, nie som unavená viac než inokedy.

2. týždeň za mnou – som nadšená. Okolie si všíma!

Myslím, že vidím prvé vizuálne rozdiely :) a mám z toho radosť. Mám aj prvé drobné ohlasy z okolia, každopádne mi určite trocha spľaslo brucho. Po deťoch mi zostali rozostúpené svaly na bruchu, ale s tým už asi nič neurobím.

Stále pijem kokteily – najviac mi chutí mandarínková príchuť - je kyslejšia.
Úplne iná situácia je s proteínovými polievkami a omeletami. Tie mi veľmi chutia.
Polievky sú super
, mala som čabajkovú a pórovú. Čabajková bola lepšia :) 

Omelety som vyskúšala zatiaľ tri a ešte mi ostáva ochutnať cesnakovú. Tu nie je nejaký zásadný rozdiel, chutia mi všetky. Hlavne sú trochu slané, tento chuťový vnem chýba najviac, keď mám len kokteily. Proteínové omelety sú tuhé, to je tiež výhoda. Mám pocit, že niečo môžem žuť. S týmito produktami je diéta skvelá. Ani po nich hlad necítím.

Párkrát sa mi podarilo mať iba 5 porcií za deň, to keď deti vstávali neskoro, alebo som omylom večer zaspala a potom už som si na noc nechcela dávať ďalšie jedlo.  

Ešte posielam údaje zo začiatku: váha 87,3 kg, tuk 40,7 %, svaly 43,2 %, voda 42,7 %, kosti 5,5 %.
A teraz aktuálne dáta, namerané po 2 týždňoch: váha 82,6 kg, tuk 33,9 %, svaly 48,2 %, voda 48,1 %, kosti 5,5 %. Je to z mojej domácej váhy, možno nie úplne najpresnejšie, ale na porovnávanie údajov snáď dostačujúce.

3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahkoproteinová dieta eva

Kokteil došiel (mám ešte porciu teraz na ráno a desiatu), 22 dní za mnou, čo teraz? Rada by som pokračovala ďalej, pretože výsledky vidím už aj na oblečení. Už mi ani tak nechýba jedlo, ako pitie :) napríklad vínko večer :) Tiež pozorujem, že čím dlhšie pijem proteínové kokteily, tým viac si na ne zvykám. Nie že by mi práve obzvlášť chutili, ale každopádne je to lepšie ako zo začiatku. Mandarínkový je najlepší z tých, čo som skúsila.

Aktuálne dáta, namerané po 3 týždňoch:
váha 81,4 kg, tuk: 33,7 %, voda: 48,3 %, svaly: 48,9 %

Čo sa týka môjho vzhľadu, okolie už si všimlo. Je to príjemný pocit, keď ma stále niekto chváli. Som veľmi šťastná, že sa mi diéta nijako nepodpísala na vlasoch, ktoré sú stále pekné. Oslabenie a štiepenie nechtov ako u iných diét sa nekonalo. V tomto musím dať KetoFit za jedna. Neviem, čím to je, ale s KetoFitom som bez problémov. Možno za to môže odborná špecializácia produktov pre ženy, alebo obsah vitamínov? Budem sa musieť opýtať :) 

To je zatiaľ všetko, ďalší popis a fotky pridám počas 2-3 týždňov.
Vydržím, som nadšená, kilá idú krásne dole. Držte mi prosím palce, a ak sa aj rozhodnete zhodiť kilá dole, prajem veľa úspechov!

PS.: Odchádzam na 2 týždne na služobnú cestu do Ameriky. Bude to ťažká skúška. Každý deň rokovania, spoločenské akcie, konferencie, veľa lákavých jedál a malá možnosť zohnať si ľahké diétne jedlo, napríklad zeleninu.

 

13.5. 2014
O koľko omladla Eva?
Prečítajte si ďalšie pokračovanie:Ketónová diéta

Dobrý deň,
tak som sa konečne dostala k dopísaniu môjho pokračovania. Narodili sa nám šteňatá, takže mám ešte viac práce ako doteraz - 2 dospelí psi, 5 šteniat, 2 deti a veľa práce ... no skrátka veľa výhovoriek, prečo som Vám nebola schopná napísať skôr. Navyše  manžel stále cez víkendy vymýšľa nejaké cyklo programy .. čo do kopca s dieťaťom v sedačke v teréne je fakt drina :) Inak cvičím teraz obdeň

.

S druhým kolom som začala 10.5. v sobotu. Malo to trochu pomalší rozjazd, pretože som diétu hneď v utorok porušila, pivom a kapustnicou ... Síce som z nej nezjedla zemiaky, ale aj tak.. Takže počítam začiatok až od 13.5. utorka.

Tablety sú skvelo rozpustné, to mi vyhovuje, nemusím kokteily tak dlho miešať. Ďalšia pozitivna vec je, že jem veľa polievok a omeliet, nie je to tak jednotvárne, ako keď pijem len kokteily. Teraz občas dopĺňam jedlo šalátmi, alebo nejakou dovolenou zeleninou alebo 20% eidamom ako za odmenu. Kokteily miešam pol napol voda a mlieko. Chystám sa k Vám na predajňu prikúpiť nejaké proteínové tyčinky, ako záložňa do auta, keď sa niekde zdržím neplánovane atď...

Moje výsledky ďalšej etapy:

18.5.2014  - Váha 76 kg, svaly 51,1%, tuk 30,3% voda 50,8% a kosti 5,5% - opäť z mojej domácej váhy.
27.5. 2014 Dnešná váha večer je 74, 5 kg.

Teraz celkom 12,5 kg dole - ide to skvele!

Každopádne som späť v oblečení, ktoré som nosila pred deťmi !! Cítim sa oveľa lepšie ako predtým, nielen po fyzickej stránke, ale aj psychicky, tak nejako istejšie. Všetky fyziologické funkcie v normále, nemávam hlad, chute sú pod kontrolou. Len pivko by som si fakt dala ...

O ďalšom postupe Vás budem opäť informovať.
Pekný deň Eva

Ďalšia moja etapa - obrovský úspech
Cítím sa o 1000% lepšie než skôr - mám nové telo.

Teraz oblečiem nohavice, ktoré som nosila vo štvrtáku na výške !! A do cieľovej váhy mi chýba 5 kíl a kúsok, čo už nejako snáď doklepnem pomocou cvičenia. To mi vydržalo, naopak som si vybudovala nejakú zvláštnu závislosť a keď nejaký deň nestihnem cvičiť, hrozne ma to rozčuľuje. V druhom kole ketofit nápoja som neschudla už ani toľko na kilá ako skôr na "objem", alebo sa mi to aspoň zdá.

ketonová dieta ketofit

Najlepšie mi vyhovoval variant raňajok a desiaty kokteil, obed polievka a večera za odmenu omeleta. S týmto vzorcom mi pripadali tie tri týždne znesiteľnejšie, než len s kokteilami.


Tri týždne som dodržiavala plán viac menej poctivo, len sem tam nejaká chuťovka z dovoleného zoznamu, potom už len dvakrát denne. Niečo málo mi ešte zostalo, takže teraz napríklad keď ráno nestíham raňajkovať, alebo sa mi nechce večer variť, urobím si kokteil, alebo omeletu aj teraz.

Cvičím stále, začínam jesť normálne (ale nie ako predtým, dávam pozor na to čo a kedy jem) váha je stabilná. Každopádne sa tento rok na leto celkom teším. Asi  niekomu bude pripadať, že je to stále hrozivá váha 71,5, navyše mi ostalo hrozne vyťahané brucho po deťoch, ale teraz už ani tak nepozerám na váhu ako na to, že by som si radšej vylepšila postavu celkovo. Striedam rôzne typy domácich tréningov na rôzne svalové skupiny a hlavne sa cítím o 1000% lepšie než skôr.

Aktuálna váha je 71,5 kg   29,0% tuk   51,8% voda   52,1% svaly.

Neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :)

Ketónová diéta     Proteínová diéta

 

 

Michaela - zo 75 kg na 58 kg (-17 kg)
iba s KetoFit kokteilom

Zdravím, nikdy predtým som nevyskúšala proteínovú diétu. Predtým som sa zameriavala na kontrolu množstva (váženie) jednotlivých potravín a zvýšenie fyzickej aktivity, čo fungovalo, ale len obmedzene. Tieto skúsenosti nakonec viedli k tomu, že som takúto diétu zavrhla. Než som vyskúšala proteínovú diétu KetoFit, bol to boj. Časovo náročné nakupovanie a príprava. Môžem povedať, že KetoFit fakt funguje. Všetko to skúmanie v obchode, koľko tukov / kalórií aký produkt obsahuje, a následnú prípravu jedál, aby bolo všetko presne odmerané, v KetoFit nemusím vôbec riešiť.

Než som začala s ketodiétou KetoFit, moja váha bola 75 kg.

Proteínová diéta 

Bola som zvyknutá stravovať sa rýchlo a nezdravo. Keď som prvýkrát od kamarátky počula o kokteiloch, hovorila som si, že ma predsa nejaký kokteil nemôže poriadne zasýtiť a že sa rovnako budem cítiť stále hladná. Opak bol pravdou…

Keď som kokteily vyskúšala, nielen že som sa necítila hladná, ale mala som tak viac energie. A to preto, že mi nebolo ťažko z nezdravých jedál. Kokteily mi navyše dodávajú vitamíny, ktoré moje telo potrebuje, a tak deň zvládam menej unavená a s úsmevom. Je to pre mňa veľmi pohodlné, pretože mi nezaberú skoro žiadny čas pri nákupoch a príprave. Po 3 mesiacoch som sa dostala na váhu 58 kg a určite budem v kokteiloch pokračovať aj naďalej. Proteinové kokteily používám iba ráno, inak jem bežné jedlo.

Michaela (26 let)

 

Zuzka - KetoFit splnil moje očakávanie nadmieru. Poslúchala som len samú kritiku, teraz všetci sklapli pretože to funguje :)

Niečo málo o mne:

proteinová dieta ketofit

Vždy som mala rada jedlá klasické i sladkosti. Už od strednej som mala problém s rovnováhou stravy, buď som sa zabudla najesť, alebo som sa vlčím hladom prejedala k prasknutiu sladkosťami. Dnes už viem že jedno vyvolávalo druhé, ale vtedy som si z toho spoločne so slabým pitným režimom vytvorila návyk. Bude mi 24 a návyk stále trvá, váha kolíše len občas.

Väčšinu života mám + 8 kg naviac, ktorých sa nedokážem zbaviť.
 Skúšala som športovať, posilňovať, držať nízkosacharidovú diétu, vysadiť alkohol. Všetko ale po nejakej dobe nebolo udržiteľné, alebo to neprinieslo dlhodobé výsledky.

Dôvodov prečo som sa rozhodla vyskúšať Ketofit je veľa. Predovšetkým sa mi nechce čakať pol roka ako zhodím kilá bežným spôsobom. Chcela by som tento proces urýchliť pod odborným vedením a bez zbytočnej námahy. Áno, priznávam som lenivec, ale ak to je vážne tak jednoduché, prečo to neskúsiť.

Mám postavu typu jablko, štíhlejšie ruky a nohy a problémové partie sú bruško a oblasť nad zadkom, tzv. držadlá lásky. Keď priberiem tak vždy tam. V zime to schováte do bundy, ale behom roka je to s obliekaním dosť zlé. Bokovky nehrozia pretože mi sadlo ešte zvýrazní a akékoľvek vyššie nohavice sa do nich zarezávajú a padajú mi. Plavky, upnuté mini šaty a vlastne skoro všetky strihy sú pre mňa kvôli totálnej nevyváženosti proporcií problém.

Dôvodov prečo niečo urobiť so svojim telom je veľa, ja sa chcem cítiť dobre vo svojom tele, mať viac energie a byť zdravší. preto chcem skúsiť proteínovú diétu KetoFit.

Ako sa mi darilo s KetoFitom? - prvý týždeň.

Môj prvý týždeň s KetoFitom bol náročnejší, ale nakoniec som sa poctivo držala jednoduchého návodu. Výsledok? 1, 2 kg dole za týždeň. (Keďže mám váhu dosť nízku, kilá idú pomalšie dole). Zvyknúť si na to, že nič iného nesmiem bolo zo začiatku ťažké, ale cca po 3 dňoch už to bolo omnoho ľahšie.

Čím ďalej sa držíte rutiny, tým menej Vám bude pripadať že držíte diétu. Samozrejme som sa nevyhla lákadlám ako popcorn v kine, sušienka pri káve, alebo zákusky na mamine narodeniny. Všetko som si ale odoprela pretože by potom diéta nemala význam. Ťažšie už je vysvetľovať prečo držím diétu a prečo nesmiem to a to. Niekto skrátka nechce pochopiť že sa snažíte zlepšiť svoj ​​životný štýl a ani po vysvetlení ako to funguje Vás nepochopí. S tým sa ale stretne asi každá. Ja sa ale nenechám odradiť.

Najprv mi sladké príchute prišli moc sladké, tak som vyskúšala len pol tablety na jednu porciu, ďalej slané príchute , alebo neochucovat vôbec. Je to príjemná zmena. Teším sa na omelety a polievky ktoré chcem skúsiť v ďalšom týždni. Na kokteiloch sa cítim fajn, len občas zabúdam na pitný režim. Ale aj ten sa snažím dodržiavať čo to ide.

Proteínová diéta      Ketónová diéta

Môj druhý a tretí týždeň.

Moje očakávania splnila proteínová diéta KetoFit nadmieru. Zmena bola viditeľná tak, že si ju ostatní všimli. Rozhodne budem pokračovať v chudnuti ďalej, ďalším mojím cieľom je postavu vyrysovať a vybudovať svalovú hmotu.

Človeka motivujú ako fotky, tak aj to ako vypadá v oblečení. Potom už je ťažké prestať. Proteínovú diétu KetoFit možno bez problémov prispôsobiť tak, aby chutila, v udržiavacej fáze si vyložene užívam kombináciu so zeleninou. Kokteily sú najľahšie na prípravu a na cesty. Proteínové jedlá sú zase super spestrenie, keď človeka naháňajú chute, najviac som si obľúbila omelety, ku ktorým som občas pridala zeleninu, výborná je aj kaša a tyčinka.

Za mňa rozhodne doporučujem proteínovú diétu, je úžasne jednoduchá, je potrebné si uvedomiť že KetoFit je ľahkým štartom a pomoc so začiatkom celkovej zmeny životného štýlu. Prvé zhodené kilá sú úžasnou motiváciou pokračovať ďalej a nenechať si hovoriť od okolia do toho, čo chcete a nechcete jesť. Zo začiatku som počúvala len samú kritiku, teraz všetci sklapli, pretože to funguje.

Kokteil som zvyčajne vozila nachystaný v termoske a pila ho po ceste z / do práce. Ak človek nedodrží interval môže sa mu stať že príde domov a vytuneluje chladničku, alebo si dá niečo čo nesmie, takto som prišla domov najedená a v pohode. Zvyk prísť domov a najesť sa som tým pádom úplne odbúrala. KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart.

Ďalší postup, ako sa mi darí napíšem čo najskôr. Dievčatá držte sa - ide to skvele!

Zuzka / 24 / Brno


 

Radka - prvých 14 dní
a skvelé prekvapenie
radka a keto dieta

Dobrý deň, rada by som Vám opísala svoje prvé poznatky
a skúsenosti s diétou. Počiatočná hmotnosť,
na ktorej som sa po tehotenstve zasekla, bola 75 kg.
Cieľ som si stanovila jasný – 10 kg.

 
Dlho som sa odhodlávala do niečoho pustiť, ale nemohla som nájsť "to pravé". Všetky diéty, ktoré sa mi zdali zdravé, boli pre mňa moc zložité, alebo možno, bola som na ne moc lenivá. Ale v bežnej dennej prevádzke medzi prácou, domácnosťou a deťmi nezostáva veľa času, ktorý by som chcela a mohla venovať vareniu jedál podľa špeciálneho jedálnička. 
Dozvedela som sa o tejto proteínovej diéte, a hoci sa mi úplne nepozdávalo a bojovala som s myšlienkami typu: to nemôžem vydržať, určite budem mať hlad a budem bez energie ..., rozhodla som sa to skúsiť. V piatok som si vyzdvihla produkty a s odhodlaním, ale stále s pochybnosťami som išla do toho. Počiatočná hmotnosť, na ktorej som sa po tehotenstve zasekla bola 75 kg. Cieľ som si stanovila jasný - 10 kg, alebo pohodlne vojsť do nohavíc, ktoré mám rada, ale sotva ich zapnem.
 
Po niekoľkých dňoch s proteínovou diétou prišlo prvé prekvapenie. Naozaj nemám hlad a cítim sa v pohode. Žiadnu únavu, vyčerpanosť a nedostatok energie som nepociťovala. Keď ma naháňalo na sladké, dala som si povolenú zeleninu. Dnes mám 13. deň diéty a prvýkrát som stúpila na váhu. A prišlo druhé prekvapenie, na váhe svieti číslo 71. Prvé malé rozdiely už spoznám aj na džínsoch. Vidieť výsledok je najlepšia motivácia na pokračovanie. Ale hlavne, zbavila som sa obáv, že to nevydržím, pretože je to oveľa ľahšie, než som čakala.
 

Prikladám fotografie po pár týdňoch. Budem pokračovať ďalej...

Návrat k bežnej strave bol celkom bez problémov. Zo začiatku som namiesto popoludňajších jedál používala kokteil, neskôr som ho vypustila úplne. Váha sa mi drží na tej, na ktorú som sa chudnutím dostala. Teraz uvažujem o ešte jednom "kole" proteínovej diéty, aby som sa dostala na to, čo som si pôvodne stanovila. Celkovo som s diétou spokojná a doporučila som ju aj ľuďom, čo sa ma pýtali, ako sa mi podarilo schudnúť.
 
Ketónová diéta     Proteínová diéta
 
Radka / Po tehotenstve
 
 
 
 

Hanka - som na začiatku
a cítim sa perfektne.
Po niekoľkých dňoch o 5 kg menej.
hanka ketodieta ketofit

Zdravím a posielam 2 fotografie, ktoré sú z posledného dňa, kedy som sa naposledy najedla všetkého, aj keď som sa posledné roky snažila jesť menšie množstvo a diétne.
 
Nesladila som 30 rokov čaj a kávu, ale ku káve som si dopriala niečo malé sladké. Ráno som pravidelne jedla med a orechy, dopoludnia ovocie bez obmedzenia. Večer som jedla do 18. hodiny, potom už len bylinkový čaj, vodu. Večer som pravidelne pila víno ​​2-3 dcl, k tomu často syr, mandle, orechy.
Vážila som  90,3 kg pri výške 168 cm, 10 kg som nabrala počas posledných 2 rokov, keď som ochorela vážnou chorobou a užívala kortikoidy, trpela som depresiami, nemohla som spať, ťažko sa mi dýchalo. Aj vyjsť schody na 1. poschodie bol problém, zadýchala som sa a spotila sa, ako by to bola najväčšia fyzická námaha.
Od 23. októbra som začala piť kokteily KETOFIT. Dnes (po pár dňoch) mám o 5 kg menej a cítim sa podstatne lepšie. Ráno a olovrant = kokteil, obed omeleta + dovolená dusená zelenina na vode. Dvakrát som mala 10 dkg tvarohu s kokosovou príchuťou - tabletku. Olovrant = kokteil, večera o 18 hodine zeleninový šalát (šalát ľadový, rukola, poľná a dusený kaleráb). O 20 h niekedy ešte kokteil. Sladké tabletky (príchute) som najskôr používala, ale po 3 dňoch mi prišli moc sladké a teraz si niekedy dám 1/2 tabletky. Mám dobrú náladu, nemám hlad, nepociťujem chute na sladké - to už som prekonala. Zo začiatku ma to 2-3x chytilo a porušila som to lyžičkou medu a orechmi.
 

Hneď od 5. dňa som pozorovala, že sa cítím ľahšia, mám radosť, ako sa diéta bez väčších problémov a chuťou na normálne jedlo dá zvládnuť, a hlavne už vidím výsledky snaženia. Mám evidentne pozitívnu náladu, brucho mi spľaslo a mám motiváciu a odhodlanie vydržať a schudnúť na svoju vytýčenú váhu 75 kg.
Ako dlho to bude trvať, vôbec neriešim, kokteil mi chutí - zvolila som príchuť kakaovú a tá mi vyhovuje. Je príjemne vyvážená, chutná, teda sladká a lahodná. Úžasne ma zasýti - po vypití som v pohode a dobrej nálade. Nemám hlad ani chute. Dám Vám vedieť, ako budem pokračovať.
 
Hanka (55 let)
 

Po ďalšej dobe som sa rozhodla pokračovať
a to rovno na dovolenke. Ďaleko od chladničky. 

Za 12 dní som schudla 4,5 kg a v páse som stratila 9 cm. Ale hlavne, cítim sa úžasne ľahko a mám dobrú náladu. Tak krásnu dovolenku, kde som nemusela riešiť jedlo - čo na raňajky, kupovať pečivo, alebo premýšľať čo budem variť až prídem od mora a hlavne bez odriekania, som zažila prvýkrát.

Rozhodla som sa pokračovať v chudnutí s ketofitovou diétou ( ketónovou diétou ) na dovolenke v Chorvátsku - ďaleko od svojej kuchyne a chladničky. Začala som piť kokteily už 2 dni pred odchodom doma, pretože som mala toľko vybavovania, zháňanie a nutných akcií, že som nemala vôbec čas na prípravu diétneho jedla - miešanie kokteilu a jeho príprava na dávky po 3 hodinách mi zabralo minimálne času.

Proteínová diéta     Ketónová diétaS odhodlaním a so sáčkami omeliet, polievok a kakaového kokteilu som zasadla do autobusu a odišla na 10 dní k moru. Krásne farebný, pozitívny šejker mi stále pripomínal, že treba vydržať a nenechať sa zlákať inými potravinami. Tiež som ocenila, že je dosť veľký a ja som si do neho miešala aj 2 dávky na pobyt pri mori, alebo výlety. Stupnica mi ukázala koľko môžem vypiť a ja som už len dopĺňala tekutiny. Čo bola voda, ktorá je na chorvátskom ostrove Murter pramenitá a je veľmi chutná. Raňajkovala som kokteil, potom kĺbový prípravok a potom už som sa chystala k moru - chodila som k otvorenému moru cez ostrov asi 30 minút cesty a všetko si niesla v batohu so sebou. Boli tam borovica, pláž s čistým morom a romantický vstup do vody a hlavne pokoj a len špliechanie mora. So sebou som si nosila 2 l vody a vždy som ju tam celú vypila. Veľká výhoda bola okamžité namiešanie kokteilu a potom polievky na obed - to som si urobila priamo na pláži a k tomu som si nachystala surový kaleráb alebo uhorky. Na olovrant som si pripravila kokteil a keď som prišla navečer do nášho príjemného, ale slniečkom vykúreného apartmánu, tak som behom 5 minút večerala chutnú čabajkovú alebo cesnekovú omeletu. To som na panvicu dala olivový olej - kúpila som ho priamo od dedinčanov, ktorí olivy pestujú. Olej som osolila, pridala cesnak a za minútu nakrájanú cuketku. Za ďalšiu minútu som to zaliala omeletou rozmiešanou v troške vlažnej vody a večera bola hneď hotová. To moja sestra, ktorá bola so mnou a pripravovala si rizoto, alebo cestoviny, večerala asi za hodinu a to ja už som si voľkala v posteli a čítala.

Za 12 dní som schudla 4,5 kg a v páse som stratila 9 cm. Ale hlavne, cítim sa úžasne ľahko a mám dobrú náladu. Tak krásnu dovolenku, kde som nemusela riešiť jedlo - čo na raňajky, kupovať pečivo alebo premýšľať čo budem variť až prídem od mora a hlavne bez odriekania, som zažila po prvý krát. Vidím ako ma okolie pozoruje a tiež už som dávala niekoľkokrát ochutnať.

Ketónová diéta KetoFit sa mi zdá pre ženy na cestovanie a s odľahčeným stravovaním priamo ideálna. Pretože sa chystám v septembri odísť na 14 dní na Kanárske ostrovy - už viem, že do kufra pribalím kokteil a jednoduché zmesi na polievku a omeletu, ešte na rozmaznanie výborné ketotyčinky - a som v pohode, pretože mám vyriešené zdravé jedlo. Zeleninu si budem kupovať na tamojšom trhovisku.

Mám radosť, že to funguje. Teraz som v období "ľahko udržovacom" kokteil si dám 2 až 3 x za deň - keď niekam idem mám ho hneď pripravený so sebou, nič ma nezdržiava - je to dokonalé jedlo, keď práve nemám čas. Inak si pripravujem jedlá podľa KetoFit receptára.Mám totiž v pláne ešte schudnúť 6 kg. V lete sa to potom na tele moc príjemne nosí.

Zdraviu vďačná zákaznička Hanka. 
Výsledky KetoFit redukčnej starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. 

 

 

 

 

10639 hodnocení
4.8

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň