Pýtajte sa: +420 770 110 650


Účinné prípravky na chudnutie, ktoré zaručene fungujú

Aké prípravky na chudnutie vybrať, aby to nebolo len ďalšie sklamanie? Ako určite sami viete, produktov na chudnutie je veľké množstvo a je veľmi ťažké sa v nich zorientovať. Tento článok vám s tým pomôže a poradí, na čo sa zamerať.

prípravky na chudnutie

Tablety na chudnutie

Nemusíte dlho hľadať – tablety na podporu chudnutia sa predávajú aj v lepších drogériách. Ich účinok je väčšinou založený na rôznych prírodných extraktoch. Typicky ide o: 

  • látky, ktoré nejako podporujú metabolizmus, takže teoreticky môžu zvýšiť spaľovanie kalórií
  • substancie, ktoré podporujú vylučovanie vody z tela
  • prípravky na chudnutie, ktoré dodávajú pocit sýtosti alebo zaháňajú pocit hladu
  • látky, ktoré majú podporovať odbúravanie tukov

 

prípravky na chudnutie

 

Ako tieto tablety na chudnutie fungujú v praxi? Väčšinou po nich siahnu ženy v dobrej viere, že stačí denne prehltnúť pár piluliek a kilá pôjdu dole. Realita je ale iná. Žiadny zázračný preparát doposiaľ nezariadil výrazné a spoľahlivé chudnutie. Ak by to bolo možné, boli by predsa všetci štíhli.

Na druhej strane, tablety na chudnutie môžu byť akýsi doplnok počas vášho snaženia zhodiť prebytočné kilá a nič tým nepokazíte. To platí aj pre rôzne „spaľovače“ pre športovcov a fitness nadšencov. Vhodné môžu byť aj doplnky stravy pre detoxikáciu organizmu. Keď zbavíte telo nahromadených toxínov, zlepší sa vám metabolizmus a budete rýchlejšie chudnúť.

Prípravky na chudnutie, ktoré skutočne fungujú

Keď teda dáme nabok všetky tablety na chudnutie, čo iné môže s chudnutím naozaj pomôcť? Dobrá správa je, že účinné prípravky na chudnutie existujú! Nie je to ale také jednoduché, ako len zhltnúť nejakú pilulku. Na druhej strane, nie je to ani nijak extra náročné. Posúďte sami.

K naozaj spoľahlivým a funkčným prípravkom na chudnutie v posledných rokoch jednoznačne patria špeciálne potraviny na nízkosacharidovú a proteínovú keto diétu. Medzi nimi jasne kraľuje keto diéta založená na veľmi striktnom obmedzení všetkých sacharidov. Pomocou keto diéty už schudli státisíce žien, vrátane svetových celebrít. Poďme si krátko vysvetliť, čo vlastne keto diéta je, prečo patrí medzi obľúbené spôsoby ako rýchlo schudnúť, a potom si predstavíme niektoré účinné prípravky na chudnutie špeciálne navrhnuté pre keto diétu.

Čo je keto diéta?

Na rozdiel od rôznych „zázračných“ preparátov na chudnutie je keto diéta (ketogénna diéta) založená na solídnych základoch. Konkrétne ide o špecifický proces ľudského metabolizmu nazývaný ketóza. O čo ide?

Naše telo za normálnych okolností čerpá energiu hlavne zo sacharidov. Pokiaľ ale sacharidy striktne obmedzíte, organizmus sa musí adaptovať. Je na to dobre pripravený – siahne po inom zdroji energie – tuku.  Váš metabolizmus začne aktívne „spaľovať“ tuky z potravín aj tukových zásob a vy chudnete. Je to prirodzený proces – spoľahlivý a bezpečný. Ketóza bola objavená už pred sto rokmi, ale v oblasti chudnutia sa rozmohla až v posledných rokoch.

Chudnutie pomocou keto diéty má nasledujúce výhody: 

  • Chudnete tuk bez pocitu hladu, svaly sú pritom chránené vďaka proteínom
  • Nemusíte športovať ani inak cvičiť – o chudnutie sa stará ketóza – prirodzený efekt keto diéty na váš metabolizmus
  • Chudnutie s ketogénnou diétou je rýchlejšie, než bežná redukčná diéta alebo cvičenie
  • Ketogénna diéta minimalizuje jo-jo efekt

A teraz k sľúbeným prípravkom na chudnutie, ktoré fungujú na princípe keto diéty. Popravde, ono nejde ani tak o prípravky na chudnutie, ako skôr špeciálne suroviny na prípravu keto jedál. Proteínová keto diéta totiž nespočíva v bezhlavom prehĺtaní piluliek, ale v chytrej zmene jedálnička. 

prípravky na chudnutie

Proteínové omelety

Sú skvelým príkladom toho, že chudnúť sa dá aj bez hladovania. Proteínové omelety pripravíte počas niekoľkých minút – stačí do sypkej zmesi pridať mlieko a pripraviť omeletu klasickým spôsobom. Proteínové omelety KetoFit si môžete užiť v niekoľkých obľúbených príchutiach. Okrem bohatej porcie proteínov poskytujú aj vyváženú zmes vitamínov a minerálov.

Proteínové pečivo

Klasické pečivo je pre väčšinu z nás tradičný základ raňajok, desiaty či olovrantu. Bohužiaľ na efektívne chudnutie pomocou ketózy je úplne nevhodné, pretože obsahuje prevažne sacharidy. Aby ste si pečivo mohli dopriať aj pri chudnutí, nájdete v sortimente KetoFit špeciálny proteínový keto chlieb alebo skvelé nízkosacharidové croissanty.

Proteínové ovocné smoothies a kokteily

Smoothies sú skvelé ako raňajky alebo rýchle občerstvenie počas dňa. Hlavne v letnom období je smoothie úplne dokonalá vec. Špeciálnou verziou proteínových smoothies s ovocnými príchuťami podporíte ketózu a neporušíte proces chudnutia. Pritom si užijete chuť ovocia a pripravíte si občerstvenie ľahko aj von počas výletov alebo na bicykel. Podobne ako smoothies sa dajú použiť aj proteínové kokteily.

prípravky na chudnutie

Proteínové dezerty

Áno, môžete si dopriať lahodné dezerty a pritom chudnúť! Stačí zvoliť tie správne produkty, ktoré vám nepridajú nechcené cukry a sacharidy. Maškrtiť môžete aj proteínové palacinky s džemami bez cukrov, panna cottu alebo čoko puding.

 

Ďalšie prípravky na chudnutie a celú pestrú ponuku surovín pre keto diétu nájdete v našom e-shope.

 

 

 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň