Pýtajte sa: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteínové tyčinky

Opravdivé low-carb proteínové tyčinky, ktorými môžem nahradiť jedno jedlo, keď nestíham. Obsahujú takmer 50 % kvalitných bielkovín a najmenej cukrov na trhu (1,9 g). Pozor, bežné proteínové tyčinky obsahujú 30-50 % sacharidov!
✔keto diéta   ✔šport   ✔náhrada sladkého

 

 

Doprajte si najlepšie proteínové tyčinky KetoFit

Ako napovedá samotný názov, základom našich proteínových tyčiniek sú vysoko kvalitné bielkoviny, vďaka čomu sú predurčené pre účinnú keto diétu. Perfektne sa hodia ale i pre športovcov, ktorí hľadajú rýchle jedlo po náročnom výkone. Tyčinka KetoFit vám však dodá nie len bielkoviny, ale tiež mnoho zdravej vlákniny, ktorá je nevyhnutnou zložkou správneho jedálničku, nakoľko zlepšuje trávenie a udržuje v črevách zdravú mikroflóru. 

  • Svojimi parametrami sa KetoFit tyčinky radia ku špičke na trhu
  • Dosahujú tiež najvyšších hodnotení spotrebiteľov na Heureka.cz (98 bodov zo 100)

Rozdiel medzi low-carb proteínovými tyčinkami KetoFit, a tými, ktoré bežne kúpite v obchodoch, nespočíva len v unikátnom zložení KetoFit tyčiniek, ale tiež v ich veľkosti. Vážia úctyhodných 50 až 60 gramov, vďaka čomu nie sú iba dobrou desiatou, ale môžu byť tiež raňajkami, obedom či večerou, a to ako behom chudnúcej, tak i redukčnej fázy keto diéty.

 

Proteínové tyčinky pre keto chudnutie  Proteínové tyčinky bez cukru

 

Proteínové tyčinky KetoFit nahradia jedlo a podporia fit postavu

Určite poznáte tie chvíle, kedy vás za pochodu prepadne hlad alebo chuť na sladkú odmenu, ale nemáte v okolí žiaden obchod, ktorý by ponúkal nejakú zdravú, avšak chutnú desiatu. To už sa vám ale stávať nemusí, pokiaľ si so sebou do tašky pribalíte jednu alebo dve proteínové tyčinky bez cukru KetoFit. Sú chutné, sýte a uspôsobené pre ketodiétu, takže váš chudnúci proces nie len nenarušia, ale dokonca ho podporia.

Pozor na proteínové tyčinky zo supermarketu
(obsahujú nadlimitne sacharidov a cukrov)

Ak chcete skutočne kvalitné produkty, čítajte zloženie a parametre proteínových tyčiniek. Názov ,,proteínová tyčinka,, nemusí vždy znamenať, že tyčinka obsahuje veľa proteínu. Práve mnoho zvučných značiek ,,proteínových tyčiniek,, zo supermarketov obsahuje nadlimitné množstvo sacharidov a cukrov, v niektorých prípadoch i 50 % a u neproteínových ešte viac. Proteíny potom u takýchto tyčiniek nájdete len v malej koncentrácii. V zložení tiež často chýba vláknina a ďalšie dôležité ingrediencie. Konzumáciou vysoko sacharidových tyčiniek vaše telo získa hlavne cukry, ktoré sa ukladajú do tukových zásob, pokiaľ práve vrcholovo nešportujete. Nie vždy je cena alebo pekný obal najdôležitejší parameter.

 

Proteínové tyčinky KetoFit ponúkajú
v porovnaní s inými značkami dokonalé zloženie:

Proteinové tyčinky pro rychlé hubnutí

 

  • Extra dávka proteínov až 46 % (omnoho viac než masovo rozšírené tyčinky)
  • Žiadne pridané cukry (masovo rozšírené tyčinky často obsahujú pridaný cukor)
  • Minimum sacharidov od 6,5 g (cukry od 1,9 g) (výrazne menej než u masovo rozšírených tyčiniek)
  • Bez palmového tuku (mnohé proteínové tyčinky obsahujú) 
  • Vysoké množstvo vlákniny 

Vyberte si svoju obľúbenú príchuť tyčinky KetoFit

Aby vám naše tyčinky nezovšedneli, pripravili sme pro vás hneď päť rôznych príchutí, a to jemnú vanilkovú, mliečnu, arašidovú, lahodné cappuccino a potom tiež kokos a čokoládu. Vďaka tomu si medzi nimi jednoducho nájdete svojich favoritov, ktorých si so sebou budete brať ako desiatu do práce či na cesty alebo do fitka ako sladkú a výživnú odmenu. Nemusíte sa však obmedzovať len na jednu príchuť, v ponuke máme i špeciálny balíček, v ktorom nájdete mix príchutí, ktoré majú naše klientky najradšej.

Pokiaľ ste sa teda ketónovej diéty doposiaľ obávali kvôli tomu, že by ste museli tráviť hodiny hľadaním a prípravou nových pokrmov, obavy môžete kľudne hodiť za hlavu. K príprave jedál KetoFit, ktoré pochopiteľne zahrňujú i naše proteínové tyčinky, recept nepotrebujete. Tým pádom ušetríte veľa času, energie i síl, ktoré by ste inak museli investovať do nákupov a varenia, a môžete ho investovať do sebe a svojej cesty za štíhlou figúrou.

Najlepšie proteínové tyčinky pre keto diétu, športovcov i celú rodinu

Či už chudnete pomocou keto diéty alebo aktívne športujete, proteínové tyčinky KetoFit budú dokonalým jedlom na ceste k vášmu cieľu. Pri keto diéte zaistia jednoduchý priebeh chudnutia, pri športe dodajú dôležité proteíny pre regeneráciu a podporu svalového tkaniva.  

A vaše deti? I na tie sme mysleli, KetoFit proteínové tyčinky bez cukru môžu jesť od 3 rokov. Proteínové tyčinky sú skvelá náhrada bežného sladkého, neohrozíte váhu svojich detí a môžete obmedziť vznik zubných kazov. 

Kedy jesť proteínové tyčinky?

Proteínové tyčinky môžete jesť kedykoľvek behom dňa - 1 tyčinka nahradí jedno jedlo. V keto diéte pri prvej fáze konzumujte maximálne 1 tyčinku denne, behom druhej fáze až 3 tyčinky denne. Pri športe môžete jesť 3 až 4 proteínové tyčinky denne podľa svojich telesných dispozícií. A ako náhradu bežného sladkého môžete jesť 3 tyčinky denne.

Vyskúšajte recepty s proteínovými tyčinkami

Okrem toho, že sú naše proteínové tyčinky rýchle jedlo a sladká desiata, dajú sa použiť pri príprave sladkých dezertov bez cukrov podľa keto receptov.

Vyskúšajte trebárs proteínový tvaroháčik, ktorý je za nás rozhodne lepší než zo supermarketu. Alebo skúste nastrúhať tyčinky do kokteilu - vykúzlite tak super lahodný kokteil s kúskami čokolády.

 

proteinova tycinka v keto tvarohacku

 * Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň
 
 
banner