Pýtajte sa: +420 770 110 650


Proteínová diétaProteínová diéta

Proteínová diéta KetoFit je jediná účinná diéta stvorená výhradne pre ženské telo.

Na úvod je potrebné bez zástierky zdôrazniť, že akákoľvek diéta na zemi nie je správny model stravovania. Niektoré sú drastické, hladujúce, zaťažujúce orgány. Na druhej strane, čo je 14 dní diéty oproti mnohým rokom obezity, súhlasíte?

Ale pozor, proteínová diéta KetoFit je iná –  chráni vaše zdravie a krásu.

Proteínová diéta KetoFit je dokonalý produkt na chudnutie s jedinečným zložením. Zloženie diéty KetoFit chráni správnu pigmentáciu a kvalitu pokožky, vlasov i nechtov a pomáha udržiavať ich pekný vzhľad. Vyhnite sa vypadávaniu, šedinám, lámaniu nechtov.

Účinné produkty na chudnutie KetoFit (Polievky, omelety, kaše, kokteily, tyčinky atď.) kúpite tu.

 

Proteínová diéta

Prečo by ste mali chudnúť s proteínovou diétou?

Obezita zaťažuje vaše zdravie. A čo je horšie, že dlhodobo. Zo zvedavosti sa pozrite do kalendára, ako dlho ste obézna? Z dní sú veľmi rýchlo roky a to je už rizikové. Zdravie máme len jedno,s pribúdajúcimi rokmi sa oň musíme starať. Obezita je rizikovým faktorom pre vznik neplodnosti u žien, hormonálnych zmien, ochorenia žlčníka, artritídy, ďalej ischemickej choroby srdca, cukrovky a cievnych ochorení, rakoviny hrubého čreva atď.

Z toho vyplýva, že kilá nad normál sú oveľa škodlivejšie, ako krátka a účinná proteínová diéta. Preto lekárska veda aj legislatíva uznávajú diétu, medzi inými proteínovú diétu, ako ozdravný proces. Mimochodom, rôzne formy pôstu sú obľúbeným nástrojom mnohých liečiteľov po celom svete. Zmienky o pôstoch nájdeme v historických záznamoch už v starom Grécku. Udržali si svoje miesto v mnohých rozvinutých kultúrach po tisíce rokov.

Prejedanie sa a nadváha obmedzujú v životných aktivitách. Každá klientka, ktorá schudla 5 kg s proteínovou diétou, vyhlásila, že omladla o 10 rokov.

Prečo KetoFit proteínovú diétu?

Prečo nie obyčajný pôst, alebo niektorú z nespočetných starých diét?
Pôst môžete držať len veľmi krátko, bez toho aby poškodzoval zdravie. Je  vysoká šanca jo-jo efektu. Najúčinnejšiu proteínovú diétu je možné držať až 3 týždne bez porady s lekárom. Ľahkú starostlivosť Ketofit oveľa dlhšie. KetoFit diéta je veľmi šetrná pre ženské zdravie a krásu - môžete ju držať, bez toho, aby došlo k poškodeniu zdravia, úbytku vlasov a zhoršeniu stavu nechtov, alebo stavu zraku.


Historický základ proteínových diét vznikal v 80. rokoch minulého storočia, kedy proteínová diéta získala obrovské úspechy. Historicky natrafíme na tieto: Dukanova proteínová diéta, Atkinsonova proteínová diéta, alebo cyklická ketogénna diéta a mnohé ďalšie. Tieto proteínové diéty môžeme považovať za principiálne základy dnešných moderných postupov. Všetky tieto diéty sú ale príliš všeobecné odporúčania. Pre bežného užívateľa predstavujú nebezpečenstvo sebapoškodenia. Kladú veľké nároky na vedomosti, nezaručujú dostatočný príjem všetkých potrebných živín. Návody na proteínové diéty nepodliehajú kontrole štátnych orgánov a dávajú priestor chybám, ktoré môžu mať zlý vplyv nielen na priebeh proteínovej diéty, ale aj na zdravie.

Stvoriť a vyrobiť skutočne funkčnú a bezpečnú proteínovú diétu je veľmi zložité. Preto vás neprekvapí, že aj nákladné. A to je dôvod, prečo nenájdete veľa firiem, ktoré by legálne proteínovú diétu mohli ponúkať. KetoFit proteínová diéta využíva patentovaných know-how, ktoré jej dávajú unikátne vlastnosti. Vyzdvihnime: RAW Food kvalitu, ktorá zaručuje veľmi nízky glykemický index. Biologickú aktivitu kľúčového proteínu. A najvyššiu sýtiacu schopnosť.


Začnite chudnúť už dnes - kúpte cenovo výhodné balíčky s proteínovou diétou  tu.


Zvládli by ste držať diétu sami?
Skúste si jednoduchý test tu.

Zistíte, či by ste dokázali držať diétu svojpomocne (počítanie kalórií, tukov, cukrov, atď.).


Pozn.: Ideálom je učebnicová, vyvážená, pestrá strava. K tomuto ideálu Vás naša starostlivosť a KetoFit proteínová diéta privedú. KetoFit je vedecká metóda, ako odložiť nechcené kilá za pomoci vyváženej, proteínovej náhrady stravy a osvojiť si správne návyky stravovania. KetoFit jednoducho napomôže správnemu modelu stravovania.

 

Stále váháte?
pozrite sa ako ľahko sa podarilo schudnúť Eve
15,5 Kg za veľmi krátku dobu!

Teraz oblečiem nohavice, ktoré som nosila vo štvrtáku na výške!

Pred začiatkom diéty Eva písala:
Dobrý deň, volám sa Eva, bývam kúsok od Brna. V súčasnej dobe vychovávam 2 malé deti a som časovo veľmi vyťažená. Nikdy som nebola úplne štíhla, ale moja váha vystúpila takmer na 90 kg a nemôžem sa dostať späť na pôvodnú váhu. Vážim viac než každý druhý chlap a keď idem von si v kľude môžem obliecť manželove nohavice, dole si ich trochu zahrnúť a nikto nič nespozná. Prečítajte si celý príbeh tu.

Ketónová diéta

 

Prečítajte si celý príbeh tu.

 
 

13877 hodnocení
4.9

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň