Pýtajte sa: +420 770 110 650


Prírodné spaľovače tukov, ktoré fungujú

Ako podporiť chudnutie? Vsaďte na kvalitné spaľovače tukov. A nemusí to byť vôbec nič zložité — občas sa stačí len pozrieť do chladničky. Tu sa totiž skrývajú skvelí pomocníci v podobe prírodných spaľovačov tukov. Zaujíma vás viac? Potom si rozhodne nenechajte ujsť náš dnešný článok. 

 Přírodní spalovače tuků, které fungují

Na akom princípe fungujú prírodné spaľovače tukov? 

Potraviny, ktoré majú schopnosť ovplyvniť rýchlosť metabolizmu obsahujú spravidla veľké množstvo vitamínov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok

V našom organizme majú potom často priamy vplyv na využiteľnosť tukov a ich ukladanie. Deje sa to prostredníctvom javu zvaného termogenéza — zvýšenie tepla = zrýchlenie štiepenia tukov = zvýšenie výdaja energie. Iné druhy potravín zase vynikajú svojou sýtiacou schopnosťou alebo majú vplyv na efektivitu trávenia jedla. Povedzme si aj aký vplyv na spaľovanie tukov môžu mať jedlá určené na proteínovú diétu, ktoré sú v posledných rokoch veľkým hitom.

Prírodné prípravky na zníženie váhy,
aké poklady ukrýva vaša špajza?

Nech už ide o novoročné predsavzatie či dlhodobý cieľ v podobe znižovania váhy, zásadná je zdravá životospráva a pravidelný pohyb. Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu podporiť vašu snahu a urýchliť chudnutie. Vydajte sa na prieskum do vašich špájz a chladničiek a popozerajte sa po týchto prírodných pokladoch, ktoré vás zase o krok priblížia k vašej vysnívanej postave.

Zbavte sa tukov vďaka čili papričkám

Za výborné prírodné spaľovače sa považujú napríklad čili papričky. Vďačia za to predovšetkým obsahu kapsaicínu, ktorý im prepožičiava ich typickú pálivosť. Pri konzumácii ostrých paprík teda dochádza ku zvýšeniu telesnej teploty, čím sa spáli viac energie. Niektoré štúdie dokonca uvádzajú, že kapsaicín má schopnosť znižovať ukladanie tukov a obmedzovať syntézu nových. 

Chilli papričky jako přírodní spalovač

Zelený čaj pre naštartovanie metabolizmu

Skvelú pomoc pri spaľovaní tukov poskytne aj pravý zelený čaj. Je dokázané, že spomaľuje hromadenie tukov, urýchľuje ich spaľovanie a znižuje hladinu cholesterolu. Okrem všetkých spomenutých vlastností je aj vynikajúcim antioxidantom, ktorý pomáha predchádzať mnohým ochoreniam. 

Nakopnite sa poriadnou dávkou kofeínu

Riešite, ako schudnúť z brucha? Primárna je, samozrejme, kvalitná strava a pravidelný pohyb. Podporiť celý proces však môžete aj vďaka káve. Tá sa dokonca považuje za vôbec najúčinnejší prírodný spaľovač. Obsiahnutý kofeín má skvelé stimulačné účinky a dokáže doslova nakopnúť metabolizmus. Najlepší efekt docielite, keď si svoju šálku doprajete pred športovou aktivitou. Pozor však na formu — kávu určite neslaďte, ani nepridávajte mlieko či smotanu. Pokiaľ neholdujete aróme a chuti kávy, môžete vyskúšať aj kofeínové tablety. 


Ideální přírodní spalovač tuků káva

Škorica — pochutíte si a rozprúdite krv

Kto by nemiloval chuť škorice? Ak si ju bežne doprajete vo svojich obľúbených kašiach či smoothie, robíte len dobre. Kôra škorice totiž dokáže štiepiť cukor, rozprúdiť krv, podporiť zažívanie, a navyše, skvelo chutí! Škorica je skrátka jasná voľba do všetkých sladkých raňajok či desiaty. 

Voda s citrónom pomôže bojovať proti kilám 

Schudnúť zadok, boky alebo stehná si za život priala takmer každá žena. S týmito problematickými partiami je obvykle spojená aj nepopulárna celulitída. Aby ste jej dokázali efektívne predchádzať, je potrebné predovšetkým dodržiavať pitný režim. Ešte lepšie urobíte, ak do vody pridáte niekoľko kvapiek citrónu a tento nápoj budete popíjať ideálne ihneď po prebudení. 


Přírodní spalovače tuků pro zrychlení hubnutí

Bylinky na spaľovanie tukov — skvelá chuť aj chudnutie v jednom

Vedeli ste, že aj bylinky vám môžu pomôcť pri chudnutí? Napríklad taká žihľava čistí organizmus a podporuje trávenie, alchemilka odvodňuje a pozitívne pôsobí na tráviacu sústavu, ostropestrec (pestrec) skvelo detoxikuje pečeň. Pri redukcii hmotnosti sa tiež uplatní psyllium, ktoré vďaka schopnosti napúčať zasýti na dlhú dobu.

 

Psyllium pro podporu hubnutíFit psyllium na podporu chudnutia

Akých ďalších pomocníkov môžete povolať do boja proti tukom?

Ak sa odkloníme od prírodných spaľovačov, ponúka sa celý rad ďalších možností, ako bojovať s nadbytočnými kilami. 

Spaľovanie tukov v noci je možné vďaka tzv. nočným spaľovačom. Obvykle ide o doplnky stravy na báze už spomínaného kofeínu, ktorý mnohonásobne zefektívňuje výkon metabolizmu. Výsledkom je omnoho väčší výdaj energie, menšie ukladanie tukov a vytúžené chudnutie.

K obľúbeným spaľovačom tukov pre ženy patrí aj napríklad l carnitine, ktorý napomáha nie len spaľovaniu tukov, ale ak aktívne športujete, potom tiež zvyšuje výkon, zlepšuje regeneráciu pri tréningu, podporuje kardiovaskulárne zdravie a iné. 

Čo tak vyskúšať keto diétu a chudnúť efektívne už od začiatku?

Predstavte si, že by ste chudli prebytočné kilá už úplne od počiatku svojho snaženia, bez toho aby ste potrebovali špeciálne spaľovače tukov. S proteínovou diétou to nie je vôbec nič nemožné, ba práve naopak!

Vďaka tomu, že telo ako primárny zdroj začne využívať tuky, nedochádza k ich ukladaniu, ale naopak sa spotrebovávajú čiastočne aj tie z uložených zásob. Chudnutie je teda veľmi rýchle a efektívne. Napokon, presvedčilo sa o tom už mnoho spokojných žien, ktorým keto diéta pomohla k vysnívanej postave


keto dietaVyskúšajte revolučné chudnutie na vlastnej koži a zamilujte sa do svojho nového životného štýlu. Vďaka osvedčeným produktom to pre vás bude hračka!
 

 

kúpiť jedlá KetoFit

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň