Pýtajte sa: +420 770 110 650


KetoFit je jediná diéta stvorená
výhradne pre ženy

Ženské telo má svoje špecifické požiadavky. Pre ženu nie je možné, aby prestala jesť, alebo aby sa spoliehala na testosterón ako muži. Mužom testosterón uľahčuje skoro všetko. Muž je schopný väčších výkonov, rýchlejšie spaľuje tuky, vďaka testosterónu rýchlejšie chudne, a dokonca aj rýchlejšie regeneruje. Testosterón násobí rast svalov a svaly, ako je známe, potrebujú na fungovanie energiu, najčastejšie z tukov. Preto je muž schopný spaľovať viac energie ako žena.

U žien šport nezaberá na redukciu váhy tak ako u mužov. Nezostáva nič iné, než hľadať iné riešenie a tým je dômyselná zmena stravy. Žena ďaleko citlivejšie reaguje na živiny, ktoré sú v strave KetoFit chytro obsiahnuté a ktoré ju zároveň uchovávajú sviežu a v dobrej kondícii.

Pri vývoji KetoFitu sme vychádzali práve z týchto dôležitých faktov. Vyvinuli sme jedinečnú diétu s vysokým účinkom pre ženské telo. Ketofit je čisto prírodný a okrem znižovania váhy dodáva nášmu telu potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky, vlákninu, mastné kyseliny, biologicky aktívne bielkoviny nahrádzajúce kvalitnú stravu.

S KetoFitom chudnete správne! Chráni ženské zdravie a krásu.

Pre koho je KetoFit vhodný?

 • Pre ženy, ktoré chcú znížiť a udržať svoju váhu bez námahy
 • Pre ženy vo veku 18-66 rokov
 • Pre ženy, ktoré nabrali po pôrode
 • Pre ženy, ktoré chcú chudnúť a žiť zdravo, KetoFit neobsahuje žiadnu škodlivú chémiu
 • Pre pracovne alebo rodinou vyťažené ženy
 • Pre ženy, ktoré nemajú čas na šport

Prečo je KetoFit taký ideálny len pre ženy?

Ketodiétu KetoFit stvorili českí odborníci na produkty pre vrcholových športovcov. Znižuje prísun sacharidov a tým aj ich hladinu v ženskom tele. Najmä ide o vysokoglykemické sacharidy, ktoré sú slabinou väčšiny žien a niekedy doslova závislosťou. Sacharidy sú mimochodom živnou pôdou kvasiniek a plesní. Nízka hladina sacharidov v tele naštartuje proces zvaný ketóza (to zaistí KetoFit), ktorý má hneď dve výhody: 1. nemáme hlad, 2. telo čerpá energiu hlavne z tukov (sacharidy ako zdroj energie nie sú k dispozícii).

Na sacharidy je bohaté: ovocie, pečivo, prílohy a mnoho ďalších potravín. KetoFit neprítomnosť sacharidov vyvažuje pridaním šetrných výťažkov a vlákniny. KetoFit tiež dodáva živiny obsiahnuté v čokoláde a kakau. Je to rafinované, ako keby som konzumovala zdravú zeleninu plnú vlákniny, ale moje telo si myslelo, že jem čokoládu. Strava KetoFit zároveň dodáva vitamíny a živiny vyskytujúce sa v ovocí, orechoch, pšeničných klíčkoch. To sú potraviny, ktoré, ako bolo vyššie uvedené, počas ketózy nesmieme konzumovať kvôli obsahu sacharidov (ale potrebujeme ich kvôli iným prospešným živinám).

V dôsledku toho klesne glykemický index všetkej potravy, zníži sa tým hladina hormónu inzulínu, ktorý sa stará o cukry a provokuje chuť na sladké. Touto zložitou metódou dosiahnete príjemného stavu bez pocitu hladu. Ale nebojte sa, pre vás to bude znamenať len: rozbaliť a jesť :)

Zníži sa chuť na jedlo, obráti sa režim z ukladania tuku na spaľovanie tuku, tuky sa stávajú najľahšie dostupným zdrojom energie pre fungovanie tela. Strava KetoFit dodáva prírodné, biologicky aktívne bielkoviny, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý stav kostí a zubov počas diéty. Biologicky aktívne bielkoviny chránia naše svaly, aby prednostne ubúdali hlavne tuky.

To najlepšie pre vás

 • Ženské telo má svoje špecifiká a na tých si KetoFit zakladá
 • budete jesť často - 6-7x denne - jedlá KetoFit
 • strava KetoFit zníži prísun sacharidov, najmä vysokoglykemických, ktoré sú mimochodom živnou pôdou kvasiniek a plesní
 • uvolnené miesto po sacharidoch vo vašom žalúdku zaplnia výťažky a vláknina
 • v dôsledku toho klesne glykemický index potravy
 • zníži sa tým hladina hormónu inzulínu, ktorý sa stará o cukry a provokuje chuť na sladké
 • zníži sa chuť na jedlo
 • obráti sa režim z ukladania tuku na spaľovanie tuku
 • tuky sa stávajú najľahšie dostupným zdrojom energie pre fungovanie tela
 • strava KetoFit dodává biologicky aktívne, prírodné bielkoviny RAW Food, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý stav kostí a zubov
 • biologická aktivita RAW Food bielkovín chráni vaše svaly pred škodlivými vplyvmi diéty
 • ťažký fyzický pohyb pre fungovanie diéty nie je nutný, napriek tomu po uplynutí 7 dní diéty vás radi naučíme, ako ešte efektívnejšie využívať výhody kombinácie športu a stravy KetoFit
 • To nie je všetko, nákupom produktov KetoFit naša starostlivosť o vás zďaleka nekončí. S KetoFitom získavate omnoho viac!

Figúra, tuk, čo jesť, čo nie ... tieto slová znamenajú celý náš život. Rovnako, ako možno vy, aj my sme si tým prešli. Vyskúšali sme na sebe nezpočetné množstvo fínt na zhadzovanie kíl.

Zašli sme však ďalej a podrobili ich vedeckému skúmaniu. Hľadali sme optimálne, skúšali najvhodnejšie prírodné ingrediencie po celom svete, ale ani s tým sme sa neuspokojili.
Zdokonalili sme zdokonalené a potom to ešte raz zlepšili, aby vaše a naše výsledky boli čo najlepšie.

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň