Pýtajte sa: +420 770 110 650


Časté otázky, čo by vás malo zaujímať

Je to bezpečné?

Áno. Strava Ketofit je u zdravého jedinca po dobu 1 až 3 týždňov prísneho dodržiavania úplne bezpečná. Medicína predpisuje tento stravovací režim celoživotne osobám s epilepsiou. (Nie vždy. Ide o jednu z liečebných metód.) Ďalej na tomto stravovacom modeli celoživotne fungovali eskimácke kmene. Odtiaľ zmienky cestovateľov, ktorí s Eskimákmi nejaký čas žili a zázračne zhodili tuky.

Ketolátky sú za normálnych okolností dôležitým energetickým substrátom pre niektoré periférne tkanivá. Medzi tieto tkanivá patria predovšetkým srdcový sval, kostrový sval a obličky. Pri dlhšie trvajúcom hladovaní sa ketolátky stávajú významným substrátom pre mozgové tkanivo (z 60-75%). Za normálnych okolností využíva mozog ako zdroj energie iba glukózu. Mastné kyseliny do mozgu z krvi neprechádzajú. V úlohe živiny predstavujú ketolátky vo vode rozpustné ekvivalenty mastných kyselín, navyše sa neviažu na bielkoviny a ľahko difundujú, čo je ich výhodou. 

Ako to funguje?

  • vynecháte alkohol
  • prijímanou stravou Ketofit sa zníži prísun sacharidov, najmä vysokoglykemických 
  • zníži sa tým aktivita inzulínu 
  • zníži sa chuť na jedlo 
  • tuky sa stávajú najľahšie dostupným zdrojom energie pre fungovanie tela 
  • obráti sa režim z ukladania tuku na spaľovanie 
  • svaly, šľachy a ďalšie tkanivá nie sú ničené ako v prípade neodborného hladovania

Tým, že regulujeme príjem sacharidov, dôjde k ich spotrebovaniu v organizme v priebehu 1-2 dní (môžete urýchliť prechádzkami a pomalými aktivitami). Organizmus potom ťaží energiu z tukov, či už telesných, alebo prijímaných v strave.

Strava KetoFit nie je vhodná, ak spadáte do ktorejkoľvek z nasledujúcich skupín:

Ste tehotná alebo dojčiaca.

Ste alergická na niektorý z alergénov: mlieko (laktóza, mliečna bielkovina, srvátková bielkovina), ryby, sója. Stopové alergény: vajcia, lepok, orechy.

Ak trpíte poruchou príjmu potravy - anorexia, bulímia. Alebo niektorými z nasledujúcich ochorení: vážne psychické ochorenia, ochorenia pečene a obličiek, srdcové ochorenia, prekonaná mozgová, cievna príhoda, poruchy krvnej zrážanlivosti, poruchy metabolizmu minerálov, ochorenie cukrovkou - diabetes 1. typu, diabetes 2. typu, ochorenia dny, či žlčovými kameňmi.

V prípade, že nepoznáte svoj ​​zdravotný stav, poraďte sa pred nasadením diéty s lekárom.

 

Z vašich otázok:

Môžem piť počas KetoFit starostlivosti alkohol? – To je zaujímavá otázka, ďakujeme za ňu. Alkoholu sa v KetoFit starostlivosti prosím vyhnite, konzumácia alkoholu váš výsledok zhorší, alebo úplne vyruší. Ak nie je nevyhnutné, druhy alkoholu a ich prípustné množstvo nájdete v e-booku č. 4, ktorý je tejto téme venovaný.

Prečo má výrobok len 12 mesačnú trvanlivosť? – Je potrebné poukázať na to, že výrobok je z prírodných ingrediencií, kde hľadíme na čerstvosť a funkčnosť, a takýto výrobok by nemal byť konzervovaný.

Na internete som narazila na proteínové polievky a omelety iných značiek. Môžem ich kombinovať s diétou KetoFit? - KetoFit je kombinovateľná s čímkoľvek, ale musíte sa spýtať výrobcu, či je jeho polievka či omeleta plnohodnotnou náhradou jedla tak ako KetoFit. Či jeho polievka obsahuje všetky vitamíny a minerály dôležité pre vaše zdravie. Či obsahuje aj ďalšie živiny predpísané legislatívou. V opačnom prípade sa jedná len o chuťový doplnok,na ktorom diétu nemáte držať. Doplnky slúžia ako dovolená chuťovka, aby klientka nesiahla po nedovolenom jedle, ktoré by narušilo jej diétu úplne. KetoFit vyrába všetky produkty ako plnohodnotné jedlá, takže prakticky môžete jesť napríklad len jediný druh z nášho sortimentu a priebeh redukčnej starostlivosti bude taký, aký má byť.

Cena sa mi zdá dosť vysoká. – Snažíme sa vám dodať to najlepšie. Ak vezmete do úvahy, že na výrobu 1000 g balenia sa spracuje 530 kg sójových bôbov alebo 270 kg pšeničných klíčkov, ďalej 12,5 l mlieka, niekoľko kg jabĺk, zemiakov, hrachu, tekvicových semienok ... Veríme, že uznáte našu cenu ako čestnú.

Obsahuje balíček 1-, 2- či 3-týždňovej starostlivosti všetky potrebné jedlá? Je jedál dosť? –Áno, balíčky sú presne rozpočítané. V každej dóze KetoFit kokteilov je 42 porcií. Možno to vás zmiatlo, ak ste kokteil počítala ako jednu porciu.

Zápach z dychu. – Tento prejav je bežný. Pri ketodiéte k nemu dochádza kvôli výraznému spaľovaniu tukov, keď je proces spaľovania tukov najúčinnejší. Pomáha pretrenie úst malým množstvom olivového oleja (kávová lyžička), či bylinnými olejmi. Účinné je tiež požuvať malý kúsok zelenej, petržlenovej vňate.

Zápcha. – Mali by ste dodržiavať odporúčaný pitný režim = viac piť. Nedostatočný prísun tekutín môže vyvolať zápchu. Iný dôvod na to nie je. Strava KetoFit obsahuje omnoho viac vlákniny ako strava priemernej ženy. Vláknina účinkuje proti zápche a v ketodiéte, resp. proteínovej diéte, je dôležitá dvojnásobne. K správnej funkcii vlákniny je však nevyhnutná voda.

Chuť maškrtiť. – To sa v prvých dvoch dňoch môže stať. Zvykáte si na iné stravovanie a maškrtenie je pozostatok predchádzajúcich prehreškov. Odporúčame: vypite 300 ml vody a nájdite si činnosť (čítanie knihy, prácu a pod). Budete prekvapená, že sa chuť na maškrtenie zakaždým vytratí. Ďalšou možnosťou je použiť naše špeciálne kloktadlo.

Pitie kávy.- Kávu môžete piť: turek, frenchpress, espresso v množstve 1-2 kávy/deň. Lyžicu mlieka môžete pridať. 

Smotanu pridávať neodporúčame. Hocikedy je mlieko do kávy skôr zahustená smotana. Prosím pozor na kávy 3v1 alebo 2v1. V zložení ale musí byť 100% káva. Jedine taká neobsahuje sacharidy.

Bolesť hlavy. – Mala by ste viac piť. Nedostatočný prísun tekutín môže vyvolať bolesť hlavy. Bolesť hlavy je príznak sťahovania vody na funkciu obličiek z ostatných tkanív vrátane mozgu.

Moja váha nejde okamžite nadol, a to už dodržiavam postup veľmi prísne dva dni. – Po dvoch dňoch je veľmi skoro na hodnotenie. Zmeny sa ešte nestihli prejaviť. Odvážte sa vždy 1x na konci týždňa. Pár dní trvá štartovacia fáza a úbytok na váhe neprebieha stále rovnako. Môžu to byť rôzne skoky. Preto je rozumné byť v pokoji ak tomu prispeje aj váženie vždy 1x na konci týždňa, kedy už vidíte celý úbytok.

Moja váha išla po ukončení KetoFit starostlivosti okamžite o 1,5 kg hore. – Druhou najdôležitejšou vecou pri redukčnej starostlivosti KetoFit je, aby ste s ňou neskončila naraz. Inak hrozí jo-jo efekt. Pre najlepší výsledok, ktorý si udržíte, dodržujte ľahkú starostlivosť  21-dňovú, 30-dňovú alebo 37dňovú (podľa toho, ako dlho ste KetoFit používala).

Zavodnenie pri menštruačnom cykle. – Môže dočasne zvýšiť vašu telesnú homotnost zadržaním vody. Po ukončení menštruácie dôjde k vylúčeniu prebytočnej vody a váha klesne.

Malátnosť. – Ak ste sa čerstvo dostala do stavu prednostnej redukcie tuku, vyskytnú sa niekoľkokrát počas dvoch dní hypoglykemické príznaky. Pokiaľ práve vykonávate fyzickú činnosť, prerušte ju a odpočiňte si.


Môže KetoFit starostlivosť absolvovať aj senior nad 60 rokov? – Odpoveď je áno, za splnenia určitých podmienok. Najskôr je nutné, aby ste si potvrdila, že sa vás netýka žiadna z vyššie uvedených prekážok (choroby, poruchy). Ďalej by ste sa s odkazom www.ketofit.sk mala obrátiť na svojho lekára a svoj ​​zámer s ním konzultovať.

Môžem si KetoFit nachystať deň dopredu? – Pokiaľ myslíte v suchom stave, potom iste áno. Ak nemáte komfortné porcované balenia, môžete si jednotlivé porcie nachystať do malých plastových dózičiek, alebo liekoviek. KetoFit v tekutom stave môžete uchovať do druhého dňa jedine v chladničke. Vodou sa totiž aktivujú procesy v kokteili a nízka teplota tieto procesy brzdí. Pri izbovej teplote by došlo ku skazeniu už pripraveného kokteilu. Orientačné časy a teploty, ako dlho je možné kokteil prechovávať rozriedený, sú tieto: 4-8 ° C až 12 h, 8-17 ° C do 4 hodín, 17-30 ° C do 2 hodín.

Môžem vynechať 1 KetoFit stravu, keď necítim hlad? –To by bola bohužiaľ veľká chyba, ktorej sa prosím vyvarujte. Vynechanie 1 KetoFit jedla by sa čoskoro prejavilo na priebehu diéty. Poklesla by hladina dôležitých živín. Mohli by sa vyskytnúť zdravotné problémy ako malátnosť, neovládateľný hlad a chuť na sladké.

Na spoločenskej udalosti som zo zvedavosti zhrešila a dala som si bežné jedlo. Musím teraz KetoFit starostlivosť ukončiť, alebo môžem pokračovať ďalej? –Bude to pre vás deň alebo dva ťažšie, pretože budete znovu štartovať ketózu, ale môžete pokračovať ďalej. Predĺži sa čas, po ktorej nespaľuje tuky o 2-5 dní. Celá starostlivosť je vždy ľahšia, keď dodržíte presne návod.

Potrebujem schudnúť viac, než koľko udávate, že je možné schudnúť u trojtýždňovej starostlivosti. Môžem KetoFit používať dlhšie, alebo ako to mám dosiahnuť? – Ketogénny redukčný program by ste bez porady so svojím ošetrujúcim lekárom nemala držať dlhšie ako tri týždne. Trojtýždňová starostlivosť je teda maximum. Je to legislatívna podmienka, ktorá má reálny zmysel. Aby ste si nemohla uškodiť príliš veľkým alebo rýchlym úbytkom hmotnosti. Obráťte sa preto na svojho ošetrujúceho lekára. Bez porady s lekárom môžete pokračovať ľahkou starostlivosťou. Po uplynutí 14 dní ľahkej starostlivosti môžete znova prejsť na trojtýždňovú starostlivosť.

14487 hodnocení
4.6

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň