Prihlásenie » Registrácia » Pýtajte sa: +420 770 110 650


REDUKČNÝ PLÁN OPTIMAL
pre strednú redukciu hmotnosti

proteínová diéta redukčný plán optimalproteínová diéta redukčný plán optimalproteínová diéta redukčný plán optimalRedukčný plán OPTIMAL ponúka vyvážený pomer medzi dĺžkou trvania a mierou úbytku váhy. Je navrhnutý tak, aby ste sa s minimálnym úsilím dostala na cieľovú váhu. Redukčný plán OPTIMAL sa skladá z dvoch fáz:

proteínová diéta

Presný popis ako postupovať, nájdete nižšie na stránke.

 

Pre plán OPTIMAL odporúčame kúpiť:

Balíček KetoFit, ktorý obsahuje 144 porcií chuťovo vyvážených jedál pre ľahké schudnutie a k tomu jedno balenie 10 polievok KetoFit. Nič viac nebudete potrebovať.

proteínová diéta KetoFit

proteínová diéta KetoFit

 

 

Podrobný popis redukčného plánu OPTIMAL

Redukčný plán OPTIMAL sa skladá z dvoch fáz, ktoré po sebe nasledujú:

Fáza chudnutia - dodržiavate 2 týždne

5 jedál KetoFit každý deň (začať môžete práve dnes).
Jete 1x za 3 hodiny.
Môžete jesť akékoľvek jedlo KetoFit, všetky majú rovnaký účinok (okrem chuťoviek).
Po fáze chudnutia musí nasledovať fáza stabilizačná.

TIP: KetoFit jedlá môžete už od prvého dňa diéty ľubovoľne kombinovať. Niekedy si môžete dopriať iba deň s koktailmi, niekedy si pridáte do jedálnička omeletu, kašu, polievku či tyčinku. Záleží na vašej chuti a časových možnostiach. K hlavným jedlám si môžete na zahnanie chuti dopriať KetoFit čokoládu Gold, FitKao či chlebíkový kreker. Ďalej môžete každý deň skonzumovať až 500 g povolených druhov zeleniny - surovú alebo varenú, ku KetoFit jedlám či medzi nimi. Raz za 3 dni môžete KetoFit jedlo nahradiť iným bielkovinovým jedlom (pozri receptár KetoFit).

Stabilizačná fáza - dodržiavate 4 týždne

Jete 5 jedál denne: 3 jedlá KetoFit, 2 bielkovinové jedlá.
Jete 1x za 3 hodiny.

TIP: Základ jedálnička v stabilizačnej fáze stále tvoria KetoFit jedlá. Postupne KetoFit jedlá nahrádzate inými bielkovinovými jedlami. Recepty pre tieto jedlá nájdete na www.ketofit.cz/recepty-pro-lehkou-peci. Najskôr do jedálnička zaraďujete mäsové jedlo a mliečny výrobok. Ku koncu stabilizačnej fázy zaraďujete aj sacharidové potraviny.

Pozor! Bežné potraviny, ktoré nie sú uvedené v zozname povolených potravín v sekcii recepty vyradí účinok KetoFit na 1-2 dni.

 

Chcete schudnúť ešte viac? Vyskúšajte redukčný plán MAXI.

proteínová diéta KetoFit REDUKČNÝ PLÁN MAXI

 

 

 

15024 hodnocení
4.9

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než som vyskúšala proteínovú diétu KetoFit, bol to boj. Časovo náročné nakupovanie a príprava. Môžem povedať, že KetoFit fakt funguje. Všetko to skúmanie v obchode, koľko tukov / kalórií aký produkt obsahuje, a následnú prípravu jedlá, aby bolo všetko presne odmerané, v KetoFit nemusím vôbec riešiť.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart.
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

potravina pre zvláštnu výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s nami každý deň