Pýtajte sa: +420 770 110 650


REDUKČNÝ PLÁN MAXI
pre veľkú redukciu hmotnosti

proteínová diéta redukčný plán MAXIproteínová diéta redukčný plán MAXIproteínová diéta redukčný plán MAXIChcete úplne zmeniť životný štýl a získať novú postavu? S redukčným plánom MAXI sa ľahko a rýchlo dostanete na cieľovú váhu. Stačí 9 týždňov jesť len jedla KetoFit.
Chudnutie s KetoFit je veľmi jednoduché, môžete začať už dnes.proteínová diéta

Presný popis ako postupovať, nájdete nižšie na stránke.

 

Pre plán MAXI odporúčame kúpiť:

Výhodné balíčky KetoFit, ktoré obsahujú celkovo 249 porcií chuťovo vyvážených jedál pre ľahké schudnutie. Nič viac nebudete potrebovať.

proteínová diéta KetoFit

proteínová diéta KetoFit

 

 

Podrobný popis redukčného plánu MAXI

Redukčný plán MAXI sa skladá z dvoch fáz, ktoré po sebe nasledujú:

Fáza chudnutia - dodržiavate 4 týždne

5 jedál KetoFit každý deň (začať môžete práve dnes).
Jete 1x za 3 hodiny.
Môžete jesť akékoľvek jedlo KetoFit, všetky majú rovnaký účinok (okrem chuťoviek).
Po fáze chudnutia musí nasledovať fáza stabilizačná.

TIP: KetoFit jedlá môžete už od prvého dňa diéty ľubovoľne kombinovať. Niekedy si môžete dopriať iba deň s koktailmi, niekedy si pridáte do jedálnička omeletu, kašu, polievku či tyčinku. Záleží na vašej chuti a časových možnostiach. K hlavným jedlám si môžete na zahnanie chuti dopriať KetoFit čokoládu Gold, FitKao či chlebíkový kreker. Ďalej môžete každý deň skonzumovať až 500 g povolených druhov zeleniny - surovú alebo varenú, ku KetoFit jedlám či medzi nimi. Raz za 3 dni môžete KetoFit jedlo nahradiť iným bielkovinovým jedlom (pozri receptár KetoFit).

Stabilizačná fáza - dodržiavate 5 týždňov

Jete 5 jedál denne: 3 jedlá KetoFit, 2 bielkovinové jedlá.
Jete 1x za 3 hodiny.

TIP: Základ jedálnička v stabilizačnej fáze stále tvoria KetoFit jedlá. Postupne KetoFit jedlá nahrádzate inými bielkovinovými jedlami. Recepty pre tieto jedlá nájdete na www.ketofit.cz/recepty-pro-lehkou-peci. Najskôr do jedálnička zaraďujete mäsové jedlo a mliečny výrobok. Ku koncu stabilizačnej fázy zaraďujete aj sacharidové potraviny.

Pozor! Bežné potraviny, ktoré nie sú uvedené v zozname povolených potravín v sekcii recepty vyradí účinok KetoFit na 1-2 dni.

 

Chcete schudnúť ešte viac? Zvoľte plán 24 PLUS.

proteínová diéta KetoFit 24 PLUS

 

 

 

12649 hodnocení
4.6

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň