Pýtajte sa: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Protienové koktaily a nápoje na rýchle chudnutie

Proteínové kokteily KetoFit pre rýchle chudnutie ponúkajú jeden z najlepších parametrov a zloženia na trhu. Obsahujú 3 druhy vysoko kvalitných proteínov 65 %, 4 druhy kvalitnej vlákninynajmenej sacharidov na trhu od 0,9 g v porcii s vodou, 26 vitamínov a minerálov a ďalších prvotriednych ingrediencií. Môžete si vybrať z viac než 18 príchutí proteínových nápojov. Ak hľadáte najvyššiu kvalitu, vyskúšajte proteínové kokteily KetoFit.

 

KetoFit proteínový koktejl 1250 g, 50 sáčkov + darček

89,19 €
Kúpiť
 
 

 

Proteínové kokteily KetoFit - rýchle raňajky, dokonalá náhrada jedla

Chcete si ráno prispať? Nestihli ste si pripraviť obed do práce? Potom sú pro vás ideálnou voľbou proteínové kokteily (niekedy tiež chudnúci proteín), ktoré si zamilujete hlavne vďaka ich rýchlej príprave a lahodnej chuti. Behom ketodiéty predstavujú proteínové nápoje dokonalú alternatívu ku klasickému jedlu, keďže obsahujú nielen dostatok bielkovín, ale tiež kompletné spektrum vitamínov a minerálov, ktoré sú pre ľudský organizmus nevyhnutné.

Naše proteínové nápoje na chudnutie si môžete dopriavať kedykoľvek behom dňa, či už hľadáte rýchle raňajky, rýchly obed alebo výdatnú večeru. Keto proteínové kokteily vám navodia pocit sýtosti, ktorý vydrží dve až tri hodiny, teda rovnako tak dlho, ako keby ste zjedla bežné jedlo. Na rozdiel od neho ho však pripravíte behom pár minút. Stačí, keď prášok proteínového nápoja spolu so zvolenou príchuťou nasypete do shakera, pridáte vodu či mlieko, dôkladne pretrepete a môžete piť. 

 

 

Proteinové nápoje pro rychlé hubnutí  Proteinové koktejly pro rychlé hubnutí

 

Najviac príchutí proteínových nápojov na trhu

Nemusíte sa báť, že by vám naše kokteily na chudnutie po pár dňoch zovšedneli. U nás totiž môžete vyberať až z osemnástich rôznych príchutí proteínových nápojov a vopred namiešaných zmesí, vďaka čomu sa proteínová diéta v rámci programu KetoFit stáva nielen veľmi účinnou, ale tiež chutnou cestou k vašej vysnenej postave.

Vychutnáte si tak najlepší proteín na chudnutie s množstvom príchutí. Už sa nemusíte trápiť nákupom všemožných zdravých potravín, o ktorých ste nikdy nepočuli. S nami to zvládnete hravo a efektívne! Vyberte si cookies, kokos, mango alebo jahodové smoothie a ďalšie úžasné príchute.

 

Príchute k proteínovému kokteilu

Získate proteínové kokteily s najlepšími parametrami

  • 3 druhy vysoko kvalitných proteínov 65 %
  • 4 druhy výberovej vlákniny
  • najmenej sacharidov na trhu od 0,9 g v porcii s vodou
  • 26 vitamínov a minerálov pre podporu imunity a organizmu
  • proteínové kokteily špeciálne vyvinuté pre ženy
  • vhodné pre rýchlu keto diétu
  • pre šport i rodinu
  • Keto diéta roku 2021
  • odporúča Prima ŽENY

Proteínové koktaily KetoFit 

Nie je proteínový kokteil ako kokteil - chcite to najlepšie pre rýchlu keto diétu i podporu organizmu

Na trhu nájdete rôzne proteínové a diétne kokteily od športových, cez bežné, až po tie na chudnutie. Väčšina z nich sú ale základné nápoje. KetoFit proteínové nápoje majú nadštandardné zloženie. Majte stále na pamäti, že keto jedlá budete jesť niekoľko mesiacov, preto by mali mať čo najlepšie zloženie nielen pre chudnutie, ale i pre podporu organizmu.

Nadštandardné obsah 26 vitamínov a minerálov v proteínových kokteiloch KetoFit

Obsah vitamínov a minerálov v proteínovom kokteilu

Účinky proteínových kokteilov na chudnutie KetoFit nepocítite len na svojej figúre, ale i na pleti, pokožke, vlasoch, nechtoch atď... Ich bohatý obsah 26 vitamínov a minerálov, a to najmä skupiny B, z nich robia skvelých pomocníkov v starostlivosti o vlasy, nechty i pokožku, keďže zaisťujú zdravú pigmentáciu a mladistvý vzhľad. Od ostatných chudnúcich kokteilov sa naviac líšia v tom, že priaznivo ovplyvňujú imunitný systém, čo je pri akejkoľvek razantnej úprave jedálnička veľmi dôležité. 
proteinové koktejly KetoFit

KetoFit - diétne nápoje s výlučne prírodným zložením

U proteínových nápojov KetoFit môžete počítať s výlučne prírodným zložením, ktoré vám zaistí optimálny prísun vlákniny a bielkovín a súčasne minimum sacharidov, ktoré sú pre maximálnu účinnosť ketodiéty absolútne zásadné. Nie je na čo čakať. Vyberte si svoj redukčný plán podľa miery nadváhy, ktorú zistíte pomocí BMI kalkulačky tu a pusťte sa s nami do chudnutia ešte dnes! 

Výsledky s proteínovými kokteilmi hovoria samé za seba

Za posledných niekoľko desiatok rokov, alebo vôbec za celú dobu, je keto chudnutie najúčinnejšia diéta, čo kedy bola vynájdená. S KetoFit jedlami už schudlo viac ako 100 000 žien v ČR i SR. Proteínové nápoje na chudnutie u väčšiny zákazníčok tvoria hlavnú časť jedálničku, ktorú doplňujú ďalšími jedlami, ako sú omelety, palacinky, proteínové tyčinky, polievky, dezerty a ďalšie. Inšpirujte sa reálnymi príbehmi našich zákazníčok a zatočte s nadbytočnými kilami raz a navždy.

BMI kalkulačka výpočet
Schudla som z veľkosti 46. Teraz som plná energie.

Bolel ma chrbát, kolenné kĺby, zadýchavala som sa pri námahe a bola často unavená. Tiež som bola nešťastná obmedzeným výberom oblečenia vo veľkosti 46 a svojou vizuálnou stránkou z fotiek. Teraz sa cítim fantasticky. Proteínové kokteily na chudnutie osobne odporúčam.

Recenzia keto diéty

 

recenze a zkušenosti s ketodietou
Hoci KetoFit je pre ženy, šiel som do toho a výsledok? Skrátka super.

Do mojich 35tich rokov som to nechal zájsť s váhou príliš ďaleko až som hazardoval so zdravím. Vďaka KetoFit si opäť užívam každý deň a naplno športujem. Chudnúci proteín od KetoFit mi veľmi pomohol.

Recenzia keto diéty

 

BMI kalkulačka výpočet
Pomocou KetoFit som zase sebavedomá žena.

Po dvoch pôrodoch a vplyvom stresu som sa dostala do obezity veľkého stupňa na neskutočne alarmujúcich 126 kg. Trepla som na kĺby až k slzám. Keto diéta KetoFit mi pomohla. Proteínové nápoje som si veľmi obľúbila.

Recenzia keto diéty

 

 

Recenzie keto diéty

 

 

 * Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň
 
 
banner