Pýtajte sa: +420 770 110 650


Ketónová diéta
Ketónová diéta

Ketónová diéta KetoFit je jediná diéta stvorená výhradne pre ženy.
S ketónovou diétou KetoFit chudnete rýchlo a účinne bez jo-jo efektu.

Prečítajte si ako ľahko a bez hladu schudla Eva, Miška, Zuzka ...


Ako na to?
Stačí jesť pravidelne 5x denne jedlá KetoFit
 - polievky, omelety, kaše, kokteily.
Ketónová diéta (jedlo) KetoFit môže byť podľa receptára kombinovaná so zeleninou a rôzne upravovaná.

Všetky produkty kúpite za bezkonkurenčné ceny v eshope tu.

Proteínová diéta = dukanová diéta = ketónová diéta = bielkovinová diéta

 

Ketónová diéta 

Prečo chudnúť s ketónovou diétou KetoFit?

 • Ketónovú diétu KetoFit stvorili českí odborníci na produkty pre vrcholových športovcov
 • Ketónová diéta je 100% prírodná
 • S diétou KetoFit strácate telesný tuk bez pocitu hladu
 • Chudnete efektívne a rýchlo. Ako rýchlo? Budete naozaj prekvapení - opýtajte sa nás.
 • Nie je podmienkou športovať - funguje to aj bez športu!
 • Samozrejmosťou ketónovej diéty sú teplé jedlá
 • Bezkonkurenčná cena za vysoko prírodný a moderný produkt skladajúci sa z 31 výživových substancií
 • Garancia vrátenia peňazí, ak nebudete s ketónovou diétou spokojní
 • KetoFit ketónová diéta dokáže vašu váhu znížiť a udržať bez jo-jo efektu

 

Prečo Slovenkám vyhovuje ketónová diéta?

Po sérii prieskumov odborníci z KetoFitu zistili, že slovenským ženám najviac vyhovuje tzv. ketónová diéta. Ketónová diéta, ktorá sa dostáva poslednú dobu do popredia. Ak máte s ňou skúsenosti, ketónová diéta po domácky nie je vôbec tak ťažká ako iné diéty. Ak nemáte s ketónovou diétou skúsenosti, mali by ste s ňou zaobchádzať veľmi opatrne. Po čase nebudete chcieť mäso ani vidieť. Môžu sa vám po chvíli objaviť rôzne problémy. V takom prípade je ketónová diéta lepšia od odborníkov, ktorí vedia čo robia. Na týždeň, dva, či tri si môžete objednať hotové balíčky jedál ketónovej diéty. Nemusíte potom počítať kalórie, nakupovať suroviny ani zložito variť. Poďme sa na ketónovú diétu pozrieť bližšie.

Ketónová diéta, je známa ako nástupca prvých proteínových diét, Atkinsonova diéta, Dukanova diéta ... z ktorých ketónová diéta vychádza. Táto diéta je založená na konzumácii bielkovín a na obmedzení konzumácie sacharidov (príloh - veľmi vágne povedané).

Pri ketónovej diéte ženy chudnú rýchlo a ľahko. Ketónová diéta skutočne zasýti a nepociťujete pri nej takzvaný vlčí hlad. Každá spokojná klientka uviedla, že ju ketónová diéta omladila o 5 rokov.

Že to tu bolo už s krabičkami? Nenechajte sa mýliť, ketónová diéta je iná. „Kým krabičková diéta vás nemusí zastihnúť na dohodnutom mieste, keď cestujete, sáčok instantného jedla, alebo tyčinky z ketónovej diéty môžete mať pri sebe v podstate neustále.

 

Ketónová diéta

 

Princíp ketónovej diéty

Ketónová diéta sa vyznačuje tým, že sa telo dostáva z nedostatku sacharidov do ketózy (organizmus nahrádza energetické potreby z tukového tkaniva) a vy chudnete rýchlejšie. Pri ketónovej diéte si zostavujete jedálniček len z bielkovín a mála tukov, prípadne za vás všetko môže pripraviť firma ponúkajúca produkt ketónovej diéty. Sacharidov je v ketónovej diéte povolené len veľmi malé množstvo. V ketónovej diéte sa za deň nesmie prijať viac ako 40 g sacharidov, aby bol organizmus stále vo vysokej ketóze. Počas ketónovej diéty by ste mali jesť 5 malých, ale sýtych porcií jedla za deň. Po vstupe do ketózy trvá ešte 2-3 dni kým je ketónová diéta plne funkčná. Pri ketónovej diéte je dôležité veľa piť, a to tekutiny bez cukru a sirupov. Ketónová diéta je bezpečná, ale tak isto ako všetko sa musí dodržiavať s rozumom. Pre zaujímavosť ketónová diéta sa používa na zmiernenie ochorenia: epilepsia, rôzne druhy rakoviny a rôzne autoimunitné ochorenia.

Ako vyzerá jedálniček ketónovej diéty pred a po ketónovej diéte?

Ketónová diéta KefoFit funguje následovne: jete 5 produktov denne - raz za 3 h a krásne chudnete. Môžete jesť ľubovoľné jedlá ketónovej diéty KetoFit.

KetoFit je dokonalý produkt ketónovej diéty s jedinečným účinkom na chudnutie. Ketónová diéta KetoFit svojim zložením chráni krásny vzhľad a kvalitu pokožky, vlasov i nechtov. V ketónovej diéte KetoFit prijímate všetky potrebné vitamíny a živiny v kľúčovom pomere na správnu funkciu ženského tela pri chudnutí. KetoFit ketónová diéta znamená istotu, že chudnete na plný výkon a pritom udržuje vašu imunitu, ktorá by mohla byť neodbornou diétou narušená.

 

Návrat k normálnemu jedálničku po ketónovej diéte musí byť postupný - pridávať je potrebné maximálne 10 gramov sacharidov týždenne, aby neprišiel nevítaný jo-jo efekt. Ak sa nechcete trápiť s vytváraním správneho jedálnička využite KetoFit - najznámejšiu ketónovú diétu, ktorú vytvorili českí odborníci a prispôsobili ju potrebám českých a slovenských žien. 

 

Čo sa smie jesť pri ketónovej diéte?

 • čisté mäso 
 • ryby - morské aj sladkovodné 
 • syry do 30% tuku, jogurty a mlieko neochutené a iba polotučné 
 • vajcia 
 • omeleta KetoFit pór so syrom je jedným z produktov špeciálnej ketónovej diéty, ktorú vyvinuli odborníci na výživu pre české a slovenské ženy 
 • proteínové nápoje 
 • instantná bielkovinová strava
 • zelenina na konci
 • KetoFit čokoládu - keď musíte zhrešiť!

 

Ak stále váhate či definitívne schudnúť a pustiť sa do ketónovej diéty, doporučujeme vám vyskúšať testovací balíček KetoFit. Ochutnáte a vyskúšate špeciálne jedlá za veľmi dobrú cenu. Ak budete spokojní, môžete sa do chudnutia pustiť naplno

E-shop Ketónová diéta.

 

Stále váháte?
pozrite sa ako ľahko sa podarilo schudnúť Eve
15,5 Kg za veľmi krátku dobu!

Teraz oblečiem nohavice, ktoré som nosila vo štvrtáku na výške!

Pred začiatkom diéty Eva písala:
Dobrý deň, volám sa Eva, bývam kúsok od Brna. V súčasnej dobe vychovávam 2 malé deti a som časovo veľmi vyťažená. Nikdy som nebola úplne štíhla, ale moja váha vystúpila takmer na 90 kg a nemôžem sa dostať späť na pôvodnú váhu. Vážim viac než každý druhý chlap a keď idem von si v kľude môžem obliecť manželove nohavice, dole si ich trochu zahrnúť a nikto nič nespozná. Prečítajte si celý príbeh tu.

Ketónová diéta

 

Prečítajte si celý príbeh tu.

 

 

 

12056 hodnocení
4.9

 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň