Pýtajte sa: +420 770 110 650


Čo je to ketogénna diéta 

Ketogénna diéta je dnes už veľmi rozšírená a overená metóda na rýchle chudnutie. KetoFit podľa zásad ketogénnej diéty vytvoril sortiment jedál určených špeciálne pre ženy, ako jediná značka na trhu. Chudnutie s KetoFit je účinné a veľmi rýchle. Navyše vás bude baviť.

 

ketogenní dieta

Ako schudnúť s ketogénnou diétou

Na naštartovanie procesu chudnutia s ketogénnou diétou si stačí vybrať niektorý z redukčných plánov a jesť 5 x denne jedlá KetoFit. Sú to napríklad  proteínové polievky, omelety, kaše, proteínové kokteily a dokonca aj lahodné dezerty bez cukru. Jedlá KetoFit si už teraz môžete objednať v našom e-shope za výhodné ceny a konečne navždy zatočiť s nadbytočnými kilami.

Ketogénna diéta = proteínová diéta = dukanova diéta = bielkovinová diéta = nízkosacharidová diéta

 

Ketogénna diéta KetoFit a jej hlavné výhody

Na rýchle chudnutie zvoľte ketogénnu diétu od KetoFit a užívajte si jej nasledujúce výhody:

 • KetoFit je keto diéta vyvinutá špeciálne pre ženy, zostavili ju českí odborníci na výživu pre vrcholových športovcov
 • Ketogénna diéta KetoFit je čisto prírodná, bez chémie
 • Chudnete iba tuk bez pocitu hladu, svaly sú chránené vďaka proteínom
 • Keto diéta KetoFit obsahuje komplex 26 dôležitých vitamínov a minerálov
 • Nemusíte športovať ani inak cvičiť – o chudnutie sa stará ketóza – prirodzený efekt keto diéty na váš metabolizmus
 • Chudnutie s ketogénnou diétou je rýchlejšie než bežná redukčná diéta alebo cvičenie
 • Súčasťou keto diéty KetoFit sú teplé a studené jedlá a samozrejme dezerty
 • Ketogénna diéta minimalizuje jo-jo efekt
 • Garantujeme vrátenie peňazí v prípade, že nebudete spokojní do 14 dní

 

ketogenní dieta

Ako funguje ketogénna diéta

Pýtate sa, v čom spočíva to „kúzlo“, ketogénnej stravy? Rýchle chudnutie funguje na princípe tzv. ketózy:

Organizmus za normálnych okolností čerpá energiu hlavne zo sacharidov. Keď ale sacharidy prestanete jesť, telo sa musí prispôsobiť. Vie to veľmi dobre – siahne po inom zdroji energie – tuku. Váš organizmus začne „spaľovať“ zásoby podkožného a vnútorného tuku a vy chudnete. Je to prirodzený proces ľudského metabolizmu, spoľahlivý a bezpečný. Chudnutie s ketogénnou diétou KetoFit nie je závislé na cvičení alebo počítaní kalórií.

Pre športovcov môže byť vhodná cyklická ketogénna diéta, kedy sa striedajú cykly striktnej keto diéty so „sacharidovým“ obdobím. Sacharidy totiž pomáhajú vo fázach pretekov a vrcholových výkonov. Teda nič, čo by bežný smrteľník potreboval riešiť.

Pre väčšinu žien je ketogénna diéta spoľahlivým riešením na (často dlhoročné) otázky, napríklad ako schudnúť zadok alebo stehná.

Potrebujete schudnúť? Vypočitajte si ako na tom ste - pomôže vám BMI kalkulačka.

Jedálniček pri ketogénnej diéte

Ketogénna diéta nie je o žiadnom trápení sa hladom. Vďaka tomu, že jete prevažne bielkoviny, zdravé tuky a vlákninu, ste po jedle dlhodobo sýti. Môžete siahnuť po odborne zostavených jedlách KetoFit alebo si pripravovať dobroty podľa keto receptov.

 

Toto je prehľad hlavných potravín vhodných pre ketogénnu diétu: 

 • mäso (prevažne chudé)
 • vajcia
 • ryby a morské plody
 • odborne zostavené jedlá pre keto diétu od KetoFit
 • mliečne produkty, ideálne fermentované – tvaroh, biele jogurty, syry
 • proteínové kokteily
 • orechy, olejnaté semienka a oleje lisované za studena
 • avokádo
 • proteínové pečivo a proteínové cestoviny KetoFit
 • nízkosacharidová zelenina – brokolica, cukety, uhorky, karfiol, šaláty, reďkovky
 • bezsacharidové dezerty na zahnanie chute na sladké

 

bezsacharidová dieta

 

Tip: Pozrite sa, ako môže vyzerať ketogénny jedálniček na celý deň.

 

Najspoľahlivejší variant, ako chudnúť s ketogénnou diétou sú špeciálne zostavené jedlá KetoFit. Nemusíte riešiť, čo budete variť, nemusíte zháňať ingrediencie a obetovať diétnemu jedálničku veľa času. A čo je ešte dôležitejšie – budete mať istotu, že vám nechýbajú žiadne nevyhnutné vitamíny a stopové prvky. Vďaka absencii ovocia a zdrojov vitamínov môže byť doma pripravovaná ketogénna diéta riziková. Zostaviť dobre vyvážený keto jedálniček nie je žiadna sranda a riziká ketogénnej diéty sa nevypláca podceňovať.

Recepty pre ketogénnu diétu

Chceme vám predstaviť pár najobľúbenejších rýchlych receptov pre lepšiu predstavu a aké dobroty si môžete pravidelne dopriať: Mexická keto tortilla plnená šunkou a syrom
obsahuje iba 5 g sacharidov v jednej porcii, vitamíny, minerály a 21 g bielkovín.

 

keto burger

Keto Burger s hovädzím mäsom
obsahuje iba 2,5 g sacharidov na porciu. Konečne burger, s ktorým budete chudnúť.

 

Proteínový keto nanuk plný vitamínov a minerálov.
Leto alebo akúkoľvek oslavu si s touto dobrotou môžete užiť naplno.

Ako vidíte, ani sladké lahôdky vám pri ketogénnej diéte nemusia chýbať. A v sortimente KetoFit sú proteínové dezerty s minimom sacharidov, ktoré si môžete vychutnávať bez prípravy alebo s minimálnym časom v kuchyni:

 

ketogenní dieta

 

Pozrite sa na všetky recepty pre ketogénnu diétu.

 

Ketogénna diéta a jej fázy

Keto diéta KetoFit je rozdelená do dvoch fáz, aby bolo chudnutie čo najviac účinné, trvalé a aby ste si zvykli na nový štýl stravovania. Ide o fázu intenzívneho chudnutia a potom fázu stabilizačnú. Dĺžka každej z fáz pritom závisí od toho, koľko potrebujete zhodiť. Podľa toho si vyberiete redukčný plán.

 

Skúsenosti s ketogénnou diétou

Ďalšia z mnohých výhod keto diéty je, že sa máte kde motivovať a inšpirovať. Ketogénna diéta nie je žiadna pochybná novinka. Viac než 85 tisíc žien už má s ketogénnou diétou pozitívne skúsenostiToto nám napísala Jana:

„S nadváhou som bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebolo také desivé ako posledné roky. Asi pred 2 rokmi mi zistili poruchu štítnej žľazy a ako každá žena dobre vie, štítna žľaza sa rovná kilá hore. Bohužiaľ to bolo aj v mojom prípade a postupne som sa s váhou vyšplhala na desivých 105 kg. Bohužiaľ, pri mojej výške 165 cm to bolo strašné číslo. Postupne ma váha začala čím ďalej tým viac obmedzovať. Mám 7-ročného syna a aj jeho sa to dotklo :(, pretože som nebola schopná bicyklovať, ísť na trampolínu tak ako kedysi. To bolo asi moje najväčšie sklamanie. Povedala som si dosť!!!

Pred a po keto diéte KetoFit

 

V predchádzajúcich rokoch, kedy som ešte nemala takú extrémnu váhu, som skúšala rôzne metódy na chudnutie, od zmeny stravy, cez drinu pri cvičení, po rôzne diéty, bohužiaľ neúspešne, váha sa veľmi nehýbala. Preto som teraz siahla po známej keto diéte KetoFit, ktorá je rozšírená snáď všade.

Na stránkach KetoFit som si objednala redukčný balíček na 4 týždne a čakala čo sa bude diať. Šla som do toho s veľkým nadšením, aj keď som zo začiatku s niektorými jedlami bojovala, vydržala som a išla som presne podľa odporúčaní. Našťastie sa výsledky dostavili veľmi skoro a mňa to motivovalo, aby som pokračovala. Už snáď po prvých 14-tich dňoch mi bolo všetko voľné a tešila som sa na každé ďalšie kilo, ktoré zhodím. Postupne som si dokupovala kokteily a tyčinky, bez ktorých som pomaly nevyšla z domu. KetoFit sa stal mojím životným štýlom.

Teraz je to 4. mesiac, čo som sa pustila do boja a pomaly, prechádzam na low carb diétu. Ale keto som zostala aj naďalej verná, pretože v práci občas nie je čas, preto mám stále pri sebe v zásuvke tyčinku alebo kokteil. Jedlá KetoFit sú pre mňa teraz výbornou súčasťou low carb stravovania.“

 

Načerpajte motiváciu od ďalších žien, ktoré úspešne schudli vďaka ketogénnej diéte KetoFit. Prečítajte si všetky recenzie a hodnotenia KetoFit.

 

 

 

ketónová diéta pre jednoduché chudnutie

ketónová diéta

 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň