Pýtajte sa: +420 770 110 650


Objavte fitness palacinky ❤
bez cukru a múky

Pokiaľ nie ste milovníkom palaciniek, možno sa ním čoskoro stanete. Čerstvé voňavé palacinky, s vaším obľúbeným džemom alebo ovocím, sú vždy lákavými raňajkami, ale aj skvelým dezertom. Bohužiaľ sa vôbec nehodia, keď riešite postavu – sú plné múky a cukru. Lenže všetko môže byť inak!

Predstavte si vynikajúce palacinky, ktoré sú naozaj zdravé a vhodné aj pri diéte

 

fitness palačinky

Zdravé palacinky, po ktorých sa nepriberá

Bola by to predsa škoda, keby ste si také dobroty nemohli dopriať kvôli diéte, alebo snahe schudnúť prebytočné kilá. Tiež milujeme palacinky, ale chceli sme z tejto lahôdky mať naozaj dobrý pocit. A tak sme vyvinuli špeciálne palacinky bez múky, navyše aj bez cukru.

Miesto týchto nevhodných sacharidov obsahuje fitness palacinka plno kvalitných bielkovín, takže je perfektná pre športovcov, vyznávačov zdravého životného štýlu a všetkých, ktorým záleží na postave a vitalite. Navyše ich príprava zaberie pár minút.


Pre koho sú proteínové palacinky vhodné?

  • po ukončení chudnutia ako prevencia jo-jo efektu
  • pri rysovaní postavy, pre športovcov a fyzicky aktívne osoby
  • pre seniorov ako prevencia atrofujúcich svalov
  • pre rodiny aj deti, pre ktoré chcete zdravšie sladkosti

fintess palačinky

 

proteínove palacinky

 

Ako chutia zdravé palacinky?

Ktokoľvek tieto zdravé palacinky ochutnal bol príjemne prekvapený a väčšine stravníkov dokonca chutia viac, než tie klasické kalorické bomby! O príjemnú chuť palaciniek sa starajú kvalitné suroviny a čisto prírodné sladidlo zo stévie.

Tieto fitness palacinky bez múky si užijete na sto spôsobov. Ich chuť môžete doladiť svojimi obľúbenými ingredienciami – džemom, ovocím, tvarohom, javorovým sirupom, alebo orechovými „maslami“. Užite si ich ako zdravé raňajky s celou rodinou, alebo ako odmenu počas náročného dňa.

Vyskúšajte:

Dokonalá kombinácia s džemami bez cukru
Pre maximálny pôžitok z proteínových palaciniek rozhodne vyskúšajte tieto nízkosacharidové džemy. Neobsahujú žiadny pridaný cukor, iba 100 % ovocia z vybraných lokalít, pestované v kvalitnej pôde. Kombinácia zdravej palacinky s jedným z týchto extra džemov je nielen chuťová bomba, ale aj dokonalé jedlo z pohľadu modernej low-carb výživy. Ide o lahôdku plnú proteínov, vlákniny a vitamínov.

Ľahká príprava zdravých palaciniek

Proteínová palacinka je hotová za pár minút a zvládne ju pripraviť každý. Nemusíte starostlivo merať pomer ingrediencií a riešiť správnu hustotu cesta.

Postup prípravy:
Zmes na fitness palacinky bez múky zmiešajte s odporúčaným množstvom vody (alebo mlieka) podľa návodu na obale, nechajte 3 minúty odpočinúť, a medzitým si nahrejete panvu. Palacinky sa smažia rýchlo z oboch strán, tak ako ste zvyknutí. Za chvíľu môžete servírovať čerstvé voňavé palacinky a zdobiť ich obľúbenými surovinami. Pre inšpiráciu pridávame pár tipov:

  • Palacinky s ovocím – potrite palacinky niektorým z extra džemov bez cukru KetoFit
  • Palacinky s čokoládou – nastrúhajte na čerstvé palacinky túto exclusive fit proteínovú čokoládu
  • Palacinky s tvarohom – pridajte do tvarohu jednu z príchutí KetoFit (vytvoríte sladký tvaroháčik) a rozotrite na palacinky, zrolujte a pribaľte so sebou ako desiatu do prírody, alebo po tréningu

 Tip: Vyzkoušejte další skvělé keto recepty pro nízkosacharidovou stravu a ketodietu.

 

fitness palačinky

Prečo sú proteínové palacinky lepšie?
Porovnanie: proteínové palacinky vs. palacinky z múky

Z pohľadu výživy a prínosu pre váš organizmus fitness palacinky jasne prevalcujú tie bežné s múkou a cukrom. Pozrite sa na rýchle porovnanie:

 

fitness palačinky

Bežné palacinky obsahujú vysoké množstvo sacharidov, cukrov a takmer žiadne bielkoviny.
Sú tak úplne nevhodné pre šport aj pre ketodiétu. Odporúčame ich nahradiť fitness palacinkami s proteínmi.

 

 

fitness palačinky

Bežné džemy, či už tie z obchodu alebo domáce, obsahujú extrémne vysoké množstvo cukrov a sacharidov, sú úplne nevhodné pre šport a ketodiétu. Odporúčame ich nahradiť KetoFit džemami s minimom sacharidov.

 

džemy bez cukru

keto džemy bez cukru

  

Kvalitné suroviny bez náhrad

Tieto zdravé palacinky bez múky obsahujú hodnotné suroviny bez plnidiel a náhradiek. V ich zložení nájdete hlavne proteíny z mlieka a vaječné bielky. O príjemnú sladkú chuť sa stará čisto prírodné rastlinné sladidlo zo stévie, takže si môžete pochutnávať naozaj s dobrým pocitom.

Proteínové palacinky a ďalšie diétne dezerty nájdete v našom e-shope. Ak ste veľkí milovníci sladkého a nechcete priberať na váhe, vyskúšajte okrem palaciniek tiež proteínovú panna cottu v kombinácii s jahodovým nízkosacharidovým džemom.

 

Prajeme dobrú chuť a mnoho aktívnych fitness dní
Váš KetoFit

 

 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň