Pýtajte sa: +420 770 110 650


Radka - prvých 14 dní a skvelé prekvapenieradka a keto dieta

Dobrý deň, rada by som Vám opísala svoje prvé poznatky
a skúsenosti s keto diétou. Počiatočná hmotnosť,
na ktorej som sa po tehotenstve zasekla, bola 75 kg.
Cieľ som si stanovila jasný – 10 kg.

 
Dlho som sa odhodlávala do niečoho pustiť, ale nemohla som nájsť "to pravé". Všetky diéty, ktoré sa mi zdali zdravé, boli pre mňa moc zložité, alebo možno, bola som na ne moc lenivá. Ale v bežnej dennej prevádzke medzi prácou, domácnosťou a deťmi nezostáva veľa času, ktorý by som chcela a mohla venovať vareniu jedál podľa špeciálneho jedálnička. 
Dozvedela som sa o tejto proteínovej diéte, a hoci sa mi úplne nepozdávalo a bojovala som s myšlienkami typu: to nemôžem vydržať, určite budem mať hlad a budem bez energie ..., rozhodla som sa to skúsiť. V piatok som si vyzdvihla produkty a s odhodlaním, ale stále s pochybnosťami som išla do toho. Počiatočná hmotnosť, na ktorej som sa po tehotenstve zasekla bola 75 kg. Cieľ som si stanovila jasný - 10 kg, alebo pohodlne vojsť do nohavíc, ktoré mám rada, ale sotva ich zapnem.
 
Po niekoľkých dňoch s proteínovou diétou prišlo prvé prekvapenie. Naozaj nemám hlad a cítim sa v pohode. Žiadnu únavu, vyčerpanosť a nedostatok energie som nepociťovala. Keď ma naháňalo na sladké, dala som si povolenú zeleninu. Dnes mám 13. deň diéty a prvýkrát som stúpila na váhu. A prišlo druhé prekvapenie, na váhe svieti číslo 71. Prvé malé rozdiely už spoznám aj na džínsoch. Vidieť výsledok je najlepšia motivácia na pokračovanie. Ale hlavne, zbavila som sa obáv, že to nevydržím, pretože je to oveľa ľahšie, než som čakala.
 

Prikladám fotografie po pár týdňoch. Budem pokračovať ďalej...

Návrat k bežnej strave bol celkom bez problémov. Zo začiatku som namiesto popoludňajších jedál používala kokteil, neskôr som ho vypustila úplne. Váha sa mi drží na tej, na ktorú som sa chudnutím dostala. Teraz uvažujem o ešte jednom "kole" proteínovej diéty, aby som sa dostala na to, čo som si pôvodne stanovila. Celkovo som s diétou spokojná a doporučila som ju aj ľuďom, čo sa ma pýtali, ako sa mi podarilo schudnúť.
 
Ketónová diéta     Proteínová diéta
 
Radka / Po tehotenstve
 
 
 
 

Hanka - som na začiatku
a cítim sa perfektne.
Po niekoľkých dňoch s keto dietou KetoFit o 5 kg menej.
hanka ketodieta ketofit

Zdravím a posielam 2 fotografie, ktoré sú z posledného dňa, kedy som sa naposledy najedla všetkého, aj keď som sa posledné roky snažila jesť menšie množstvo a diétne.
 
Nesladila som 30 rokov čaj a kávu, ale ku káve som si dopriala niečo malé sladké. Ráno som pravidelne jedla med a orechy, dopoludnia ovocie bez obmedzenia. Večer som jedla do 18. hodiny, potom už len bylinkový čaj, vodu. Večer som pravidelne pila víno ​​2-3 dcl, k tomu často syr, mandle, orechy.
Vážila som  90,3 kg pri výške 168 cm, 10 kg som nabrala počas posledných 2 rokov, keď som ochorela vážnou chorobou a užívala kortikoidy, trpela som depresiami, nemohla som spať, ťažko sa mi dýchalo. Aj vyjsť schody na 1. poschodie bol problém, zadýchala som sa a spotila sa, ako by to bola najväčšia fyzická námaha.
Od 23. októbra som začala piť kokteily KETOFIT. Dnes (po pár dňoch) mám o 5 kg menej a cítim sa podstatne lepšie. Ráno a olovrant = kokteil, obed omeleta + dovolená dusená zelenina na vode. Dvakrát som mala 10 dkg tvarohu s kokosovou príchuťou - tabletku. Olovrant = kokteil, večera o 18 hodine zeleninový šalát (šalát ľadový, rukola, poľná a dusený kaleráb). O 20 h niekedy ešte kokteil. Sladké tabletky (príchute) som najskôr používala, ale po 3 dňoch mi prišli moc sladké a teraz si niekedy dám 1/2 tabletky. Mám dobrú náladu, nemám hlad, nepociťujem chute na sladké - to už som prekonala. Zo začiatku ma to 2-3x chytilo a porušila som to lyžičkou medu a orechmi.
 

Hneď od 5. dňa som pozorovala, že sa cítím ľahšia, mám radosť, ako sa diéta bez väčších problémov a chuťou na normálne jedlo dá zvládnuť, a hlavne už vidím výsledky snaženia. Mám evidentne pozitívnu náladu, brucho mi spľaslo a mám motiváciu a odhodlanie vydržať a schudnúť na svoju vytýčenú váhu 75 kg.
Ako dlho to bude trvať, vôbec neriešim, kokteil mi chutí - zvolila som príchuť kakaovú a tá mi vyhovuje. Je príjemne vyvážená, chutná, teda sladká a lahodná. Úžasne ma zasýti - po vypití som v pohode a dobrej nálade. Nemám hlad ani chute. Dám Vám vedieť, ako budem pokračovať.
 
Hanka (55 let)
 

Po ďalšej dobe som sa rozhodla pokračovať
a to rovno na dovolenke. Ďaleko od chladničky. 

Za 12 dní som schudla 4,5 kg a v páse som stratila 9 cm. Ale hlavne, cítim sa úžasne ľahko a mám dobrú náladu. Tak krásnu dovolenku, kde som nemusela riešiť jedlo - čo na raňajky, kupovať pečivo, alebo premýšľať čo budem variť až prídem od mora a hlavne bez odriekania, som zažila prvýkrát.

Rozhodla som sa pokračovať v chudnutí s ketofitovou diétou ( ketónovou diétou ) na dovolenke v Chorvátsku - ďaleko od svojej kuchyne a chladničky. Začala som piť kokteily už 2 dni pred odchodom doma, pretože som mala toľko vybavovania, zháňanie a nutných akcií, že som nemala vôbec čas na prípravu diétneho jedla - miešanie kokteilu a jeho príprava na dávky po 3 hodinách mi zabralo minimálne času.

Proteínová diéta     Ketónová diétaS odhodlaním a so sáčkami omeliet, polievok a kakaového kokteilu som zasadla do autobusu a odišla na 10 dní k moru. Krásne farebný, pozitívny šejker mi stále pripomínal, že treba vydržať a nenechať sa zlákať inými potravinami. Tiež som ocenila, že je dosť veľký a ja som si do neho miešala aj 2 dávky na pobyt pri mori, alebo výlety. Stupnica mi ukázala koľko môžem vypiť a ja som už len dopĺňala tekutiny. Čo bola voda, ktorá je na chorvátskom ostrove Murter pramenitá a je veľmi chutná. Raňajkovala som kokteil, potom kĺbový prípravok a potom už som sa chystala k moru - chodila som k otvorenému moru cez ostrov asi 30 minút cesty a všetko si niesla v batohu so sebou. Boli tam borovica, pláž s čistým morom a romantický vstup do vody a hlavne pokoj a len špliechanie mora. So sebou som si nosila 2 l vody a vždy som ju tam celú vypila. Veľká výhoda bola okamžité namiešanie kokteilu a potom polievky na obed - to som si urobila priamo na pláži a k tomu som si nachystala surový kaleráb alebo uhorky. Na olovrant som si pripravila kokteil a keď som prišla navečer do nášho príjemného, ale slniečkom vykúreného apartmánu, tak som behom 5 minút večerala chutnú čabajkovú alebo cesnekovú omeletu. To som na panvicu dala olivový olej - kúpila som ho priamo od dedinčanov, ktorí olivy pestujú. Olej som osolila, pridala cesnak a za minútu nakrájanú cuketku. Za ďalšiu minútu som to zaliala omeletou rozmiešanou v troške vlažnej vody a večera bola hneď hotová. To moja sestra, ktorá bola so mnou a pripravovala si rizoto, alebo cestoviny, večerala asi za hodinu a to ja už som si voľkala v posteli a čítala.

Za 12 dní som schudla 4,5 kg a v páse som stratila 9 cm. Ale hlavne, cítim sa úžasne ľahko a mám dobrú náladu. Tak krásnu dovolenku, kde som nemusela riešiť jedlo - čo na raňajky, kupovať pečivo alebo premýšľať čo budem variť až prídem od mora a hlavne bez odriekania, som zažila po prvý krát. Vidím ako ma okolie pozoruje a tiež už som dávala niekoľkokrát ochutnať.

Ketónová diéta KetoFit sa mi zdá pre ženy na cestovanie a s odľahčeným stravovaním priamo ideálna. Pretože sa chystám v septembri odísť na 14 dní na Kanárske ostrovy - už viem, že do kufra pribalím kokteil a jednoduché zmesi na polievku a omeletu, ešte na rozmaznanie výborné ketotyčinky - a som v pohode, pretože mám vyriešené zdravé jedlo. Zeleninu si budem kupovať na tamojšom trhovisku.

Mám radosť, že to funguje. Teraz som v období "ľahko udržovacom" kokteil si dám 2 až 3 x za deň - keď niekam idem mám ho hneď pripravený so sebou, nič ma nezdržiava - je to dokonalé jedlo, keď práve nemám čas. Inak si pripravujem jedlá podľa KetoFit receptára.Mám totiž v pláne ešte schudnúť 6 kg. V lete sa to potom na tele moc príjemne nosí.

Zdraviu vďačná zákaznička Hanka. Výsledky KetoFit redukčnej starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň