Pýtajte sa: +420 770 110 650


Zuzka - KetoFit splnil moje očakávanie nadmieru. Poslúchala som len samú kritiku, teraz všetci sklapli pretože to funguje :)

Niečo málo o mne:

proteinová dieta ketofit

Vždy som mala rada jedlá klasické i sladkosti. Už od strednej som mala problém s rovnováhou stravy, buď som sa zabudla najesť, alebo som sa vlčím hladom prejedala k prasknutiu sladkosťami. Dnes už viem že jedno vyvolávalo druhé, ale vtedy som si z toho spoločne so slabým pitným režimom vytvorila návyk. Bude mi 24 a návyk stále trvá, váha kolíše len občas.

Väčšinu života mám + 8 kg naviac, ktorých sa nedokážem zbaviť.
 Skúšala som športovať, posilňovať, držať nízkosacharidovú diétu, vysadiť alkohol. Všetko ale po nejakej dobe nebolo udržiteľné, alebo to neprinieslo dlhodobé výsledky.

Dôvodov prečo som sa rozhodla vyskúšať Ketofit je veľa. Predovšetkým sa mi nechce čakať pol roka ako zhodím kilá bežným spôsobom. Chcela by som tento proces urýchliť pod odborným vedením a bez zbytočnej námahy. Áno, priznávam som lenivec, ale ak to je vážne tak jednoduché, prečo to neskúsiť.

Mám postavu typu jablko, štíhlejšie ruky a nohy a problémové partie sú bruško a oblasť nad zadkom, tzv. držadlá lásky. Keď priberiem tak vždy tam. V zime to schováte do bundy, ale behom roka je to s obliekaním dosť zlé. Bokovky nehrozia pretože mi sadlo ešte zvýrazní a akékoľvek vyššie nohavice sa do nich zarezávajú a padajú mi. Plavky, upnuté mini šaty a vlastne skoro všetky strihy sú pre mňa kvôli totálnej nevyváženosti proporcií problém.

Dôvodov prečo niečo urobiť so svojim telom je veľa, ja sa chcem cítiť dobre vo svojom tele, mať viac energie a byť zdravší. preto chcem skúsiť proteínovú diétu KetoFit.

Ako sa mi darilo s KetoFitom? - prvý týždeň.

Môj prvý týždeň s KetoFitom bol náročnejší, ale nakoniec som sa poctivo držala jednoduchého návodu. Výsledok? 1, 2 kg dole za týždeň. (Keďže mám váhu dosť nízku, kilá idú pomalšie dole). Zvyknúť si na to, že nič iného nesmiem bolo zo začiatku ťažké, ale cca po 3 dňoch už to bolo omnoho ľahšie.

Čím ďalej sa držíte rutiny, tým menej Vám bude pripadať že držíte diétu. Samozrejme som sa nevyhla lákadlám ako popcorn v kine, sušienka pri káve, alebo zákusky na mamine narodeniny. Všetko som si ale odoprela pretože by potom diéta nemala význam. Ťažšie už je vysvetľovať prečo držím diétu a prečo nesmiem to a to. Niekto skrátka nechce pochopiť že sa snažíte zlepšiť svoj ​​životný štýl a ani po vysvetlení ako to funguje Vás nepochopí. S tým sa ale stretne asi každá. Ja sa ale nenechám odradiť.

Najprv mi sladké príchute prišli moc sladké, tak som vyskúšala len pol tablety na jednu porciu, ďalej slané príchute , alebo neochucovat vôbec. Je to príjemná zmena. Teším sa na omelety a polievky ktoré chcem skúsiť v ďalšom týždni. Na kokteiloch sa cítim fajn, len občas zabúdam na pitný režim. Ale aj ten sa snažím dodržiavať čo to ide.

Proteínová diéta      Ketónová diéta

Môj druhý a tretí týždeň.

Moje očakávania splnila proteínová diéta KetoFit nadmieru. Zmena bola viditeľná tak, že si ju ostatní všimli. Rozhodne budem pokračovať v chudnuti ďalej, ďalším mojím cieľom je postavu vyrysovať a vybudovať svalovú hmotu.

Človeka motivujú ako fotky, tak aj to ako vypadá v oblečení. Potom už je ťažké prestať. Proteínovú diétu KetoFit možno bez problémov prispôsobiť tak, aby chutila, v udržiavacej fáze si vyložene užívam kombináciu so zeleninou. Kokteily sú najľahšie na prípravu a na cesty. Proteínové jedlá sú zase super spestrenie, keď človeka naháňajú chute, najviac som si obľúbila omelety, ku ktorým som občas pridala zeleninu, výborná je aj kaša a tyčinka.

Za mňa rozhodne doporučujem proteínovú diétu, je úžasne jednoduchá, je potrebné si uvedomiť že KetoFit je ľahkým štartom a pomoc so začiatkom celkovej zmeny životného štýlu. Prvé zhodené kilá sú úžasnou motiváciou pokračovať ďalej a nenechať si hovoriť od okolia do toho, čo chcete a nechcete jesť. Zo začiatku som počúvala len samú kritiku, teraz všetci sklapli, pretože to funguje.

Kokteil som zvyčajne vozila nachystaný v termoske a pila ho po ceste z / do práce. Ak človek nedodrží interval môže sa mu stať že príde domov a vytuneluje chladničku, alebo si dá niečo čo nesmie, takto som prišla domov najedená a v pohode. Zvyk prísť domov a najesť sa som tým pádom úplne odbúrala. KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart.

Ďalší postup, ako sa mi darí napíšem čo najskôr. Dievčatá držte sa - ide to skvele!

Zuzka / 24 / Brno


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň