Pýtajte sa: +420 770 110 650


Skúsenosti s keto dietou: cítim sa úplne skvele

Ketónová diéta   Proteínová diéta

Môj začiatok:Ketónová diéta

Dobrý deň, volám sa Eva, bývam kúsok od Brna.
V súčasnej dobe vychovávam 2 malé deti a som časovo veľmi vyťaženáNikdy som nebola úplne štíhla, ale moja váha vystúpala takmer na 90 kg a nemôžem sa dostať späť na pôvodnú váhu. Skúšala som rôzne diéty, jedlá, cvičenie, ale bez výsledku. Vážim viac než každý druhý chlap a  von si v kľude môžem obliecť manželove nohavice, dole si ich trochu zahrnúť a nikto nič nespozná. Nechcem sa vyhovárať, že sú deti ešte malé (2,2 roky a 9 mesiacov), že nemám ešte dlho po pôrode, že nemám čas na cvičenie pri starostlivosti o deti, dvoch psov, dom a 3/4 pracovný úväzok.

Už by som mala so sebou definitívne niečo robiť. 

Po novom roku som sa rozhodla – váha opäť 65 kg, to by bol splnený sen.

Potom som dostala odporúčanie od kamarátky vyskúšať KetoFit,
ktorý je výhradne pre ženy - hovorila, nech neváham.

Prvý týždeň s proteínovou diétou KetoFit

Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. Idem za svojím snom, vidím prvé výsledky a som si istá, že to dokážem. Podelím sa s Vami o svoje pocity z celého priebehu diéty. Už po týždni mám 3 kg dole! Teda mám teraz 84 kg.

Zatiaľ pijem len kokteily, ani polievku som nevarila. V sobotu to bude 7 dní len na kokteiloch - ako ďalej pokračovať? V nedeľu by som si uvarila nejakú polievku zo zoznamu.
Inak kokteil mi stále veľmi nechutí. Ale o čo viac mi nechutí, tým ma viac motivuje to už potom nepokaziť.
Čo sa týka subjektívneho hodnotenia kokteilov:  Lepšie chutia, keď sú "našľahané", nie sú potom tak husté, ako po štandardnom zamiešaní lyžičkou. Hlad nemám, jedine keď úplne nestihnem 2,5hodinový interval. Presne po tejto dobe sa hlad hlási, tak sa toho snažím vyvarovať.

proteinová dieta dojídání

Uvedomila som si,ako často dojedáme po deťoch. Niekoľkokrát sa mi stalo, že som si úplne automaticky strčila do pusy nejaký zvyšok, ktorý som potom vypľúvala do koša. Ono sa to asi dosť nazbiera. Dojedala som ich desiaty, jogurty, zvyšky rožkov a nedojedených večerí...
Stále mi robí problém nemať na niečo chuť, zvlášť keď im musím variť, ale skutočne som to na 100 % vydržala a nezjedla nič iné od nedele až dodnes. Ešte zajtrajšok, a ako som písala, v nedeľu si urobím za odmenu polievku :)

Inak všetko sa zdá byť v poriadku, nie je mi blbo, chodím normálne na záchod, nebolí ma brucho, nie som unavená viac než inokedy.

2. týždeň za mnou – som nadšená. Okolie si všíma!

Myslím, že vidím prvé vizuálne rozdiely :) a mám z toho radosť. Mám aj prvé drobné ohlasy z okolia, každopádne mi určite trocha spľaslo brucho. Po deťoch mi zostali rozostúpené svaly na bruchu, ale s tým už asi nič neurobím.

Stále pijem kokteily – najviac mi chutí mandarínková príchuť - je kyslejšia.
Úplne iná situácia je s proteínovými polievkami a omeletami. Tie mi veľmi chutia.
Polievky sú super
, mala som čabajkovú a pórovú. Čabajková bola lepšia :) 

Omelety som vyskúšala zatiaľ tri a ešte mi ostáva ochutnať cesnakovú. Tu nie je nejaký zásadný rozdiel, chutia mi všetky. Hlavne sú trochu slané, tento chuťový vnem chýba najviac, keď mám len kokteily. Proteínové omelety sú tuhé, to je tiež výhoda. Mám pocit, že niečo môžem žuť. S týmito produktami je diéta skvelá. Ani po nich hlad necítím.

Párkrát sa mi podarilo mať iba 5 porcií za deň, to keď deti vstávali neskoro, alebo som omylom večer zaspala a potom už som si na noc nechcela dávať ďalšie jedlo.  

Ešte posielam údaje zo začiatku: váha 87,3 kg, tuk 40,7 %, svaly 43,2 %, voda 42,7 %, kosti 5,5 %.
A teraz aktuálne dáta, namerané po 2 týždňoch: váha 82,6 kg, tuk 33,9 %, svaly 48,2 %, voda 48,1 %, kosti 5,5 %. Je to z mojej domácej váhy, možno nie úplne najpresnejšie, ale na porovnávanie údajov snáď dostačujúce.

3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahkoproteinová dieta eva

Kokteil došiel (mám ešte porciu teraz na ráno a desiatu), 22 dní za mnou, čo teraz? Rada by som pokračovala ďalej, pretože výsledky vidím už aj na oblečení. Už mi ani tak nechýba jedlo, ako pitie :) napríklad vínko večer :) Tiež pozorujem, že čím dlhšie pijem proteínové kokteily, tým viac si na ne zvykám. Nie že by mi práve obzvlášť chutili, ale každopádne je to lepšie ako zo začiatku. Mandarínkový je najlepší z tých, čo som skúsila.

Aktuálne dáta, namerané po 3 týždňoch:
váha 81,4 kg, tuk: 33,7 %, voda: 48,3 %, svaly: 48,9 %

Čo sa týka môjho vzhľadu, okolie už si všimlo. Je to príjemný pocit, keď ma stále niekto chváli. Som veľmi šťastná, že sa mi diéta nijako nepodpísala na vlasoch, ktoré sú stále pekné. Oslabenie a štiepenie nechtov ako u iných diét sa nekonalo. V tomto musím dať KetoFit za jedna. Neviem, čím to je, ale s KetoFitom som bez problémov. Možno za to môže odborná špecializácia produktov pre ženy, alebo obsah vitamínov? Budem sa musieť opýtať :) 

To je zatiaľ všetko, ďalší popis a fotky pridám počas 2-3 týždňov.
Vydržím, som nadšená, kilá idú krásne dole. Držte mi prosím palce, a ak sa aj rozhodnete zhodiť kilá dole, prajem veľa úspechov!

PS.: Odchádzam na 2 týždne na služobnú cestu do Ameriky. Bude to ťažká skúška. Každý deň rokovania, spoločenské akcie, konferencie, veľa lákavých jedál a malá možnosť zohnať si ľahké diétne jedlo, napríklad zeleninu.

 

13.5. 2014
O koľko omladla Eva?
Prečítajte si ďalšie pokračovanie:Ketónová diéta

Dobrý deň,
tak som sa konečne dostala k dopísaniu môjho pokračovania. Narodili sa nám šteňatá, takže mám ešte viac práce ako doteraz - 2 dospelí psi, 5 šteniat, 2 deti a veľa práce ... no skrátka veľa výhovoriek, prečo som Vám nebola schopná napísať skôr. Navyše  manžel stále cez víkendy vymýšľa nejaké cyklo programy .. čo do kopca s dieťaťom v sedačke v teréne je fakt drina :) Inak cvičím teraz obdeň

.

S druhým kolom som začala 10.5. v sobotu. Malo to trochu pomalší rozjazd, pretože som diétu hneď v utorok porušila, pivom a kapustnicou ... Síce som z nej nezjedla zemiaky, ale aj tak.. Takže počítam začiatok až od 13.5. utorka.

Tablety sú skvelo rozpustné, to mi vyhovuje, nemusím kokteily tak dlho miešať. Ďalšia pozitivna vec je, že jem veľa polievok a omeliet, nie je to tak jednotvárne, ako keď pijem len kokteily. Teraz občas dopĺňam jedlo šalátmi, alebo nejakou dovolenou zeleninou alebo 20% eidamom ako za odmenu. Kokteily miešam pol napol voda a mlieko. Chystám sa k Vám na predajňu prikúpiť nejaké proteínové tyčinky, ako záložňa do auta, keď sa niekde zdržím neplánovane atď...

Moje výsledky ďalšej etapy:

18.5.2014  - Váha 76 kg, svaly 51,1%, tuk 30,3% voda 50,8% a kosti 5,5% - opäť z mojej domácej váhy.
27.5. 2014 Dnešná váha večer je 74, 5 kg.

Teraz celkom 12,5 kg dole - ide to skvele!

Každopádne som späť v oblečení, ktoré som nosila pred deťmi !! Cítim sa oveľa lepšie ako predtým, nielen po fyzickej stránke, ale aj psychicky, tak nejako istejšie. Všetky fyziologické funkcie v normále, nemávam hlad, chute sú pod kontrolou. Len pivko by som si fakt dala ...

O ďalšom postupe Vás budem opäť informovať.
Pekný deň Eva

Ďalšia moja etapa - obrovský úspech
Cítím sa o 1000% lepšie než skôr - mám nové telo.

Teraz oblečiem nohavice, ktoré som nosila vo štvrtáku na výške !! A do cieľovej váhy mi chýba 5 kíl a kúsok, čo už nejako snáď doklepnem pomocou cvičenia. To mi vydržalo, naopak som si vybudovala nejakú zvláštnu závislosť a keď nejaký deň nestihnem cvičiť, hrozne ma to rozčuľuje. V druhom kole ketofit nápoja som neschudla už ani toľko na kilá ako skôr na "objem", alebo sa mi to aspoň zdá.

ketonová dieta ketofit

Najlepšie mi vyhovoval variant raňajok a desiaty kokteil, obed polievka a večera za odmenu omeleta. S týmto vzorcom mi pripadali tie tri týždne znesiteľnejšie, než len s kokteilami.


Tri týždne som dodržiavala plán viac menej poctivo, len sem tam nejaká chuťovka z dovoleného zoznamu, potom už len dvakrát denne. Niečo málo mi ešte zostalo, takže teraz napríklad keď ráno nestíham raňajkovať, alebo sa mi nechce večer variť, urobím si kokteil, alebo omeletu aj teraz.

Cvičím stále, začínam jesť normálne (ale nie ako predtým, dávam pozor na to čo a kedy jem) váha je stabilná. Každopádne sa tento rok na leto celkom teším. Asi  niekomu bude pripadať, že je to stále hrozivá váha 71,5, navyše mi ostalo hrozne vyťahané brucho po deťoch, ale teraz už ani tak nepozerám na váhu ako na to, že by som si radšej vylepšila postavu celkovo. Striedam rôzne typy domácich tréningov na rôzne svalové skupiny a hlavne sa cítím o 1000% lepšie než skôr.

Aktuálna váha je 71,5 kg   29,0% tuk   51,8% voda   52,1% svaly.

Neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :)

Ketónová diéta     Proteínová diéta

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň