Pýtajte sa: +420 770 110 650


Bielkovinová diéta – výhody rýchleho chudnutia

Prečo patrí bielkovinová diéta v poslednej dobe medzi najobľúbenejšie metódy, ako zhodiť prebytočné kilá? Popularitu si vydobyla z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým preto, že skutočne funguje, ale tiež sa pri nej nemusíte trápiť hladovaním, ani dlhými hodinami cvičenia. Ako sa teda chudne s bielkovinovou diétou a ako neurobiť zbytočné chyby?

 

bílkovinová dieta

Ako funguje bielkovinová diéta

V čom vlastne spočíva to „kúzlo“ bielkovinovej diéty? Ako názov napovedá, jedálniček pri tejto diéte využíva hlavne bielkoviny (proteíny), zatiaľ čo sacharidy sa obmedzujú na minimum. Má to svoj úplne logický dôvod, ktorý si hneď vysvetlíme.

Vaše telo za bežných okolností najradšei čerpá energiu zo sacharidov (obilniny, pečivo, zemiaky, ryža, ale aj cukry z ovocia). Čo sa stane, keď prestanete jesť sacharidy? Váš organizmus sa musí adaptovať a je na to dobre pripravený. Ľudské telo dokáže využiť iný zdroj energie – tuk. Metabolizmus začne „spaľovať“ tuky z potravy, ale aj podkožných zásob. Výsledok je, že chudnete – týmto spôsobom sa už podarilo schudnúť státisícom žien aj mužom na celom svete.

Chudnutie vďaka ketóze

Stav, kedy organizmus spaľuje tuky namiesto sacharidov sa nazýva ketózaJe to prirodzený proces ľudského metabolizmu. Pôvodne bola ketóza objavená a používaná pri liečbe epilepsie, ale to je už dávna história. Ketózu dnes k efektívnemu chudnutiu využíva bielkovinová diéta alebo tiež populárna proteínová diéta KetoFit.

Vyhnite sa rizikám pri bielkovinovej diéte

Ak ste nadšení bielkovinovou diétu ihneď vyskúšať, musíme vás upozorniť – aj táto diéta má svoje riziká. Stačí ale vedieť, ako sa im vyhnúť. Ak z jedálnička vyradíme ovocie, časť zeleniny a obilniny, zbavíme sa tým aj podstatnej časti vitamínov a vlákniny. A to vám môže veľmi rýchlo podlomiť zdravie!

bílkovinová dieta vitamíny

 

Aké je riešenie? Celkom ľahké – bielkovinovú diétu zvoľte v podobe špeciálnych jedál KetoFit, ktoré zostavili odborníci na športovú výživu. Okrem kvalitných bielkovín tieto proteínové jedlá obsahujú komplex vitamínov, minerálov a vlákniny, či už ide o proteínový kokteil alebo omeletu.

„Ale ja predsa zvládnem jedlá určené na bielkovinovú diétu uvariť sama,“ povie mnoho slovenských či českých žien – kuchárok. Lenže ono to nie je vôbec jednoduché! Aby bielkovinová diéta fungovala, musíte veľmi striktne dodržiavať povolené a zakázané ingrediencie aj množstvo jedla. Inak sa ľahko stane, že proces ketózy porušíte a chudnutie sa nekoná. Preto väčšina pokusov o domácu bielkovinovú diétu končí neúspechom a názorom že „to predsa nefunguje.“

Schudnite bez hladovania – výhody bielkovinovej diéty

Pokiaľ všetko robíte správne, chudnutie s bielkovinovou diétou má niekoľko obrovských výhod. Pokiaľ sa spoľahnete na jedlá KetoFit, ktoré pomohli schudnúť už desaťtisícom žien, bude tých výhod skutočne mnoho:

 • KetoFit je keto diéta špeciálne pre ženy, ktoré vyvinuli odborníci na výživu pre vrcholových športovcov
 • Stratíte tukové zásoby, ale svaly zostávajú ochránené vďaka proteínom
 • Netrápite sa hladom – jedlá bohaté na bielkoviny vás zasýtia
 • Chudnutie pomocou ketózy je rýchlejšie než bežná diéta alebo cvičenie
 • Nie je to drahé, miniete rovnako alebo menej, než za bežné potraviny
 • Nemusíte riešiť, čo jesť a uvariť, ani zostavovať diétu na vlastnú päsť
 • Proteínová diéta KetoFit obsahuje komplex dôležitých vitamínov a minerálov
 • Nemusíte cvičiť ani športovať – o chudnutie sa stará ketóza
 • Súčasťou diéty sú teplé jedlá a dezerty, nehrozí zlyhanie kvôli chuti na sladké
 • KetoFit diéta minimalizuje jo-jo efekt
 • Neriešite nákupy – jedlá vám prídu v balíku až domov

Ako vidíte, chudnutie s KetoFit môže byť skutočne v pohode. Je len na vás rozhodnúť sa a potom si priebeh diéty nepokaziť nevhodnými potravinami.

 

bílkovinová jídla KetoFit

keto dieta jídla

 

Ako začať s bielkovinovou diétou

Ako vyzerá typický scenár chudnutia počas bielkovinovej diéty? Stačí si vybrať niektorý z redukčných plánov KetoFit a potom podľa plánu jete 5 jedál denne.

V bielkovinovom jedálničku na chudnutie nájdete pestrú ponuku jedál:

 • proteínové polievky a omelety
 • proteínové kaše (výborné, na raňajky a keď máte chuť maškrtiť)
 • špeciálne cestoviny a pečivo
 • proteínové kokteily a smoothies
 • dezerty vhodné pre keto diétu

Objednajte si produkty KetoFit za výhodné ceny v e-shope a začnite chudnúť!

Tieto špeciálne jedlá môžete nakombinovať s povolenou zeleninou a pridať aj ďalšie suroviny. Nemusíte nič vymýšľať, inšpiráciu čerpajte v receptoch KetoFit.

Tip: Vyskúšajte niektorý z desiatok receptov na bielkovinovú diétu.

 

bílkovinová jídla

Jedálniček počas bielkovinovej diéty – čo jesť

Ako vidíte, bielkovinová diéta neznamená trápiť sa hladom a odriekať si obľúbené chute. Vďaka tomu, že jete prevažne bielkoviny, zdravé tuky a vlákninu, budete po jedle sýte a môžete zahnať chuť na sladké niektorým z proteínových dezertov.

Čo jesť po ukončení keto diéty? Je vhodné naďalej dodržiavať nízkosacharidovú stravu, aby nenastal nežiadúci jo-jo efekt. Toto je prehľad hlavných surovín, z ktorých môžete jedálniček pri bielkovinovej diéte postaviť:

 • mäso (preferujte chudé)
 • ryby a morské plody
 • jedlá pre keto diétu od KetoFit
 • vajce
 • mliečne produkty – tvaroh, biele jogurty, syry
 • proteínové kokteily
 • semienka, orechy a panenské oleje
 • avokáda a olivy
 • proteínové pečivo a proteínové cestoviny
 • zelenina všetkého druhu aj ovocie (hlavne s nižším obsahom cukru)
 • proteínové dezerty

Mnohé z vás určite poteší, že ani sladkosti si pri bielkovinovej diéte nemusíte odoprieť. Nízkosacharidová diéta KetoFit ponúka proteínové dezerty, na ktorých si môžete pochutiť ihneď alebo ich pripravíte za pár minút.

 • proteínové tyčinky v čokoládovej poleve
 • panna cotta
 • palacinky – odporúčame!
 • čoko puding

bílkovinová dieta

Skúsenosti s bielkovinovou diétou

Čo pomáha toľkým ľuďom, aby sa rozhodli schudnúť s KetoFit? V neposlednej rade určite skúsenosti s keto diétou ostatných žien. Máte sa skrátka kde inšpirovať a získať potrebnú motiváciu alebo vo Facebookovej skupine konzultovať vaše otázky.

KetoFit nie je žiadna pochybná novinka! Pozitívne skúsenosti s týmto spôsobom chudnutia má už viac než 85-tisíc žien a mužov. Môžete si prečítať ich skúsenosti a recenzie keto diéty, ale aj celé príbehy ich úspešného chudnutia.

 recenze a zkušenosti s keto dietou

 

 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň