Pýtajte sa: +420 770 110 650


Ako schudnúť z brucha?

Ak už nejakú dobu hľadáte účinnú cestu, ako schudnúť z brucha, tak iste viete, že iba sedy ľahy vám k tomu stačiť nebudú. Bohužiaľ – ide o telesnú partiu, ktorej chudnutie pre ženy často predstavuje veľký boj. Našťastie to ale nie je nemožné – aj vy môžete dosiahnuť pekný, štíhly pás. Musíte však počítať s tým, že k chudnutiu z brucha nestačí iba intenzívne cvičenie na brucho. Poďte prostredníctvom nášho článku zistiť triky, ako na rýchle chudnutie z brucha, nech sa môžete čo najskôr tešiť z krásnej figúry.

ako schudnúť z brucha

 

Čo musíte vedieť o chudnutí z brucha

Ak samotné cvičenie nie je správna cesta, ako schudnúť z brucha, čo ďalšie zaradiť? Nalejme si čistého vína – ak sa vám nepodarí schudnúť celkovo, ani tuk na bruchu nezmizne. Síce posilnite brušné svaly, ale pod vrstvou tuku aj tak vidieť nebudú. Otázka, ako schudnúť v páse teda musí znieť takto: „Ako sa celkovo zbavím nadbytočného tuku?“ 

A k tomu potrebujete zmeniť váš životný štýl a návyky. Okrem samotného cvičenia je potrebný aj ďalší vhodný pohyb, správny pitný režim, a predovšetkým vyladený jedálniček. Ku všetkému sa postupne dostaneme… 

Tip: Máte nadváhu a riešite, ako zhodiť z brucha? Spočítajte si, ako na tom ste pomocou našej BMI kalkulačky.

Ako čo najrýchlejšie schudnúť z brucha? Spoľahnite sa na naše tipy

Ako účinne schudnúť? Ak ste vyrazili do boja za novým telom, potom vás táto otázka určite prenasleduje vo vašej hlave niekoľkokrát denne. Našťastie vás vaša túžba postupne doviedla až k prečítaniu tohto článku, kde celú problematiku rozoberáme dopodrobna. Máme pre vás niekoľko skvelých tipov, ktoré vám pomôžu čo najskôr schudnúť z brucha. Poďme sa na ne pozrieť trochu bližšie!

Dajte sa do pohybu

Jedným z prvých krokov, ako efektívne schudnúť z brucha je ten, že sa začnete viac hýbať. Ideálne by ste mali zakomponovať aspoň dvadsaťminútovú fyzickú aktivitu do každého dňa. Nemáme však na mysli iba posilňovacie cviky na brucho, ale aj iné formy pohybu, ktorých vzájomným striedaním docielite skutočne maximálnu efektivitu vášho snaženia.

Základom úspešného chudnutia brušného tuku je takzvané kardiovaskulárne cvičenie alebo skrátene kardio, ktoré na seba berie podobu behania, rýchlej chôdze, bicyklovania alebo veslovania. Ide o skvelý spôsob, ako spáliť nadbytočné kalórie, posilniť svalstvo a zhodiť prebytočný tuk, keďže sa zrýchľuje metabolizmus a zvyšuje potreba energie nevyhnutná na fungovanie organizmu. Súčasne posilnite zdravie srdca a dostanete hladinu cholesterolu v tele na zdravú úroveň. Kardio aktivitám sa ideálne venujte dvakrát až trikrát týždenne. "TIP: Spríjemnite si cvičenie kvalitným oblečením, ktoré vás nebude nikde škrtiť a zároveň sa v ňom budete cítiť dobre. Naším tajným favoritom sú české farebné legíny.

ako schudnúť z brucha

Cviky na chudnutie z brucha

Ak riešite, ako najlepšie schudnúť z brucha, vo vašom repertoári rozhodne nesmie chýbať aj pár cvikov. Vybrali sme také, ktoré zvládne každý a nehrozí preťaženie chrbtice: 

  1. Pozícia dosky, tzv. „plank“. Pri ňom sa vám podarí posilniť celé brucho vrátane hlbokých svalov. V podstate ide o držanie v kliku, len sa o podlahu opierate celým predlaktím. Musíte však mať zatnuté všetky svaly, a to hlavne tie brušné, aby bol tento cvik skutočne efektívny. Začnite tromi sériami po desať až dvadsať sekúnd a postupne môžete túto dobu predlžovať podľa svojich možností.

  2. Skracovačky so zdvihnutými nohami: V ľahu na chrbte zdvihnite pokrčené nohy – stehná kolmo k zemi a kolená v pravom uhle. Cvik spočíva v priťahovaní hornej časti trupu a hlavy smerom ku kolenám a potom sa spúšťate späť do štartovnej pozície. Bedrá nezdvíhame – musia byť celý čas pritlačené k podložke.

  3. Zdvíhanie nôh v ľahu na boku. Toto možno bude spočiatku ťažší spôsob, ako spáliť tuk na bruchu, ale nevzdávajte to. Cvik posilňuje šikmé brušné svaly. Ležíte na boku, hlavu si podopriete spodnou rukou (ako by ste si čítala knižku), hornú ruku zapriete pred telom dlaňou do zeme. S výdychom mierne zdvihnete obe napnuté nohy nad podložku a chvíľu vydržíte. Sústreďte sa na to, že pohyb vychádza zo svalov trupu.

Venujte pozornosť pitnému režimu

Dodržiavanie pitného režimu vám s chudnutím brucha pomôže hneď niekoľkými spôsobmi. Po prvé, krátkodobo zvýši rýchlosť vášho metabolizmu, čo podporí chudnutie celého tela. Po druhé, vám voda navodí pocit sýtosti, čím docielite, že toho vo finále zjete menej. A nakoniec po tretie, podporuje trávenie a zabraňuje zápche, ktorá je často príčinou nafúknutého brucha.

ako schudnúť z brucha

Nezabúdajte na stravu

Nemôžeme vám poradiť, ako rýchlo schudnúť brucho bez toho, aby sme neriešili aj stravu. Práve nesprávne zostavený jedálniček je mnohokrát hlavnou príčinou, prečo sa tuk na bruchu vlastne tvorí. Ale nebojte, nechceme vás uvrhnúť do kolotoča skúšania rôznych diét a počítaní kalórií. Podľa novodobých skúseností je najlepší spôsob, ako rýchlo schudnúť výrazné obmedzenie sacharidov a jedálniček zostavený hlavne z kvalitných proteínov a tukov – teda nízkosacharidová strava alebo rovno keto diéta.

Inšpirovať sa môžete desiatkami receptov na skvelé jedlá s minimom sacharidov. Ich výhodou je rýchla príprava a fakt, že proteíny a tuky zaženú hlad na dlhšiu dobu.

Ak ste už vyskúšali rôzne spôsoby stravovania, avšak nikdy ste sa nedočkali požadovaných výsledkov, vyskúšajte ketónovú diétu KetoFit. Predstavuje veľmi účinný spôsob, ako rýchlo schudnúť tuk, avšak bez veľkých nárokov na váš čas a energiu. Keto diéta je dokonca najrýchlejšou cestou, ako schudnúť brucho bez cvičenia.

 

Ketóza

Redukčný program KetoFit funguje na princípe takzvanej ketózy. Ide o stav metabolizmu, ku ktorému dochádza, keď sa do tela spolu so stravou dostáva iba minimálne množstvo sacharidov – cukrov a škrobov obsiahnutých v obilninách, ovocí alebo napríklad strukovinách. Sacharidy pre organizmus obvykle predstavujú primárny zdroj energie, a pokiaľ k nim nemá prístup, začne energiu čerpať z uložených zásob – teda predovšetkým z tuku. 

Pri ketóze sa skrátka vaše telo prepne do režimu aktívneho spaľovania tukov a vy chudnete, hoci nehladujete, ani nemusíte intenzívne cvičiť. Okrem chudnutia má ketóza ešte ďalšie blahodarné účinky, napríklad obmedzuje vznik diabetu druhého typu. 

Samozrejme, chudnutie pomocou ketózy má aj svoje riziká! Môže to byť hlavne nedostatok vitamínov a minerálov, pretože nesmiete jesť ani väčšinu ovocia alebo celozrnné obilniny. Najspoľahlivejšie je preto zvoliť špeciálne jedlá pre keto diétu, akou je KetoFit. Jedlá sú zostavené odborníkmi na športovú výživu, a okrem kvalitných proteínov a tukov obsahujú aj všetky ďalšie nevyhnutné látky. Pozrite aj na fitness centra na Firmy.cz, v ktorých spálite svoje prebytočné kilá. Najúčinnejšou metódou ako schudnúť z brucha za týždeň je ale jednoznačne keto diéta.

Žiadne počítanie kalórií ani zdĺhavé varenie

Chudnutie s KetoFit si určite zamilujete hlavne z toho dôvodu, že vám nezaberie prakticky žiaden čas, a aj napriek tomu je odpoveďou na otázku „Ako schudnúť tuk na bruchu.“ Počas prvej, takzvanej chudnúcej fázy programu totiž nejete nič iné než naše proteínové jedlá a až v druhej, stabilizačnej fáze k nim postupne pridávate bežné potraviny. Nemusíte teda počítať kalórie (to sme načrtli už v článku Ako schudnúť za týždeň), ťahať sa s ťažkými nákupmi ani tráviť hodiny varením a umývaním riadu, vďaka čomu vám ostane množstvo času, ktorý budete môcť venovať sebe.

 

Vyskúšajte keto jedlá na efektívne chudnutie

 

Môžete si byť istí, že ketónová diéta funguje. S KetoFit už úspešne schudlo z brucha a ostatných partií
viac ako 85 000 klientok v ČR aj SR, pozrite sa na ich príbehy.

 

Ako schudnúť z brucha za týždeň s keto diétou? 

Je to jednoduché, objednajte si niektorý z balíčkov KetoFit a začnite pravidelne jesť keto jedlá.
Vďaka keto jedlám sa telo veľmi rýchlo prepne do ketózy a začne spaľovať tuky.
Ako schudnúť z brucha za týždeň sa tak stane veľmi jednoduchým cieľom. 

Tak ideme na to?
Jedlá KetoFit nájdete tu v e-shope:


keto diéta KetoFit

 

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň