Pýtajte sa: +420 770 110 650


Ako rýchlo schudnúť
Ide to dokonca aj bez hladovania

Chystáte sa vyraziť si v zime do tepla a práve ste si uvedomili, že pre dobrý pocit v plavkách by to chcelo zhodiť nejaké to kilo navyše? A rýchlo! Alebo jednoducho máte iný dobrý dôvod, pre ktorý chcete rýchlo schudnúť. Potom sa vám tento článok bude absolútne hodiť. 

 

ako rýchlo schudnúť

Koľko času máte na chudnutie?

Je asi jasné, že za týždeň alebo 14 dní nemôžete čakať zázraky. Ale aj takéto rýchle chudnutie vás dokáže zbaviť niekoľkých kíl, dodať sebavedomie a dobrý pocit. No ak na to máte ešte o trochu viac času, tak už vôbec neváhajte a poďte do toho! 

Tip: Najskôr si spočítajte vaše BMI nech viete, ako ste na tom. Pomôže vám naša BMI kalkulačka.

Ako schudnúť  čo najrýchlejšie

Vďaka obmedzenému času na chudnutie si jednoducho nemôžete dovoliť robiť chyby. Asi ani nechcete študovať všetky tie rýchle diéty a zaručené metódy celebrít z Instagramu alebo mesiac piť len zeleninové šťavy. Tieto metódy, bohužiaľ, väčšinou končia neúspechom. A je jasné prečo – nie je vôbec jednoduché ich dodržiavať, čeliť hladu a odopierať si obľúbené jedlá. 

Jednou zo svetlých výnimiek je proteínová diéta, známa aj ako keto diéta, ale k tomu sa ešte dostaneme. 

Zľava KetoFit

Osvedčené tipy na rýchle chudnutie

Ak chcete výsledky vidieť naozaj rýchlo, je potrebné dodržať rokmi osvedčené pravidlá. Rýchle chudnutie podporíte zmenou jedálnička, životosprávy a ak je to možné, aj vhodným pohybom. Jedálniček určený na rýchle chudnutie by mal byť postavený hlavne na proteínoch, a naopak úplne redukovať cukry a obmedziť sacharidy. Najúčinnejšie rýchle chudnutie aj bez cvičenia sa dá dosiahnuť pomocou keto diéty.

  • obmedzte cukry a tuky (+ zmienka o keto diéte)
  • jedzte viac zeleniny
  • vynechajte alkohol
  • hýbte sa
  • pite vodu
  • spočítajte si optimálny energetický príjem

ako rýchlo schudnúť

 

Matematika chudnutia

Naberanie kíl a ich chudnutie je v podstate matematika, no nie zas taká jednoduchá. Aby ste chudli, musíte prijímať menej kalórií, než vaše telo potrebuje. Skúsenosti sú také, že pre rýchle chudnutie tento deficit musí byť okolo 20 %. Maximálny udržateľný deficit je pritom približne 30 %. 

Ale ako sa k tomu dopočítať?

Po prvé – musíte si, samozrejme, starostlivo evidovať a zapisovať, čo jete. Tabuľky kalorických hodnôt nájdete v mnohých knihách aj na internete. 

Po druhé – musíte poznať svoj energetický výdaj, teda koľko kalórií denne naozaj spálite a aký je váš optimálny energetický príjem. Do vzorca vstupuje vaše pohlavie, váha a faktor aktivity. Ten reflektuje, ako veľmi sa počas dňa hýbete a aká je fyzická náročnosť vášho životného štýlu.

 

Príde vám chudnutie touto cestou už teraz zložité?  Nie je sa čomu čudovať! Práve tu ale prichádza na scénu ketónová diéta …

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň