Pýtajte sa: +420 770 110 650


22,1 * kilogramov zhodených
a pokračujem ďalej.

Začínala som na 115, 5 kg.

Mojím cieľom je dostať sa na číslo 75 :)
Šport nepomáhal, s váhou som bojovala celý život.
Prečítajte si môj boj s kilami - konečne úspešný vďaka KetoFit.

Proteinova dieta KetoFit - schudla som 28 kg

 

Ani okolo šesťdesiatky som sa nezmierila s nadváhou.

Dobrý deň všetkým čo bojujú s váhou ako som bojovala ja. Volám sa Lenka a pracujem v škôlke. Som ukážkový príklad toho, že ani okolo šesťdesiatky nie je nič stratené! Nikdy som nebola štíhla. Narodila som sa ako päťkilové dieťa a čo moja pamäť siaha neustále chudnem. V trinástich rokoch mi otec vyhodil prášky na chudnutie (Fermetrazín), ktoré mi predpísala detská lekárka. A od tej doby som vyradila z jedálnička knedle, omáčky, tučné aj sladké, pridalo sa na pohybe a nejaký čas to bolo únosné.

Prvý vážny šok som zaznamenala po dvojročnej materskej dovolenke,
kedy váha prvýkrát ukázala hmotnosť 95 kg. Hrôza, tak nemôžem nastúpiť do zamestnania !!! Mám zaujímavé povolanie, pracujem ako učiteľka v materskej škole a potrebujem byť pohyblivá, aby som deťom mohla ponúknuť najrôznejšie pohybové aktivity, ktoré deti toľko milujú. Nastalo hladovanie, úporné cvičenie ... to už každá pozná, no áno podarilo sa a zhodila som 18 kg. Ale radosť bola dočasná pomaly a plazivo sa kilá začali vracať. Keď už ručička na váhe atakovala magickú stovku, nastal znovu známy kolotoč, ale už to dole nešlo tak ako predtým a to som na pomoc brala čokoľvek, akupunktúru, Atkinsnovu diétu, Mačinkovú atď. ... po každom úspechu však nastalo vždy pomalé priberanie a nabraných kilečiek bolo vždy viac ako tých zhodených.

Žiadna diéta nepomáhala :( mám 115,5 kg

A tak som sa postupne „predietovala“ na neuveriteľných 115,5 kg.
Ani víkendová turistika, cyklistika a dvakrát týždenne hodina ALPINNINGU na tom nič nezmenili. Keď ono je to skôr o tom jedle .... Ale čo jesť, aby telo bolo dostatočne vyživené a nenasledovalo padanie vlasov, vraštenie kože a štiepenie nechtov ako obvykle? Uvedomovala som si, že ak niečo zásadne nezmením, nič sa nestane. Potrebujem byť zdravá, pretože odchod do dôchodku sa neustále odkladá a práca, aj keď zaujímavá, je nesmierne náročná psychicky i fyzicky. Aj doma chcem byť fit a oporou svojmu invalidnému manželovi, ktorý je po amputácii nohy. A to s takou nadváhou asi dlho nepôjde.

Depka striedala depku.
Začala som hľadať pomoc na internete až som narazila na reklamné stránky proteínovej diéty Ketofit, ktorá cieli na ženy. No popravde veľmi som tomu neverila a ani nič neočakávala. Zúfalstvo však bolo také veľké, že som bola rozhodnutá to skúsiť. Predstavovala som si, že ma čaká hladovanie a pitie niečoho nechutného, ​​ale to nevadí, hlavne keby to pomohlo. Bola som rozhodnutá to vydržať a objednala. Aby som bola k sebe úplne objektívna, zašla som si na InBody na presnú analýzu tela a nechala sa vyfotiť zo všetkých strán. (Stálo ma to veľa odvahy). Budem si všetko zapisovať a merať, pôjdem na to úplne inak ako zvyčajne a nebudem sa ponáhľať.

Objednala som prvú várku KetoFitu.

Balík proteínovej diéta dorazil hneď na druhý deň. Prečítala som si pokyny a ráno začínam. Zapísala som si do denníka výsledky meraní a okrem váhy bol predovšetkým alarmujúci údaj o množstve tuku 58,7 kg a tuku viscerálneho. Ráno som si zvolila na raňajky proteínovú čokokašu - neverila som, že po niečom takom môžem schudnúť !!! Presne toto mi zakazoval zdravý rozum, aby som nepriberala. Nemala som nikdy rada sladké, pretože som si ho cielene dlhodobo odopierala, tak som si tú chuť už ani nevedela predstaviť. Mňam to bola fakt dobrota, skrátka zakázané ovocie. A tak som postupne objavovala ako si ten svoj jedálničke poskladať, aby neutrpela chuť a hlavne aby nebol hlad. Ja osobne nemám rada príchute ovocné a mám radšej slané ako sladké, ale to je určite individuálne. Spočiatku som si ani neobjednala koktaily, pretože som si nevedela predstaviť, že ich budem popíjať. Takže ráno bola kašička, proteínové tyčinky na desiatu, na obed proteínové polievky a proteínové omelety na večeru.

Proteinova dieta KetoFit - schudla som 28 kg

Žiadne zložité vyváranie, ide to naozaj ľahko :)

Za prvý týždeň úbytok mínus 3 kg *.
No nie je to asi veľa, ale je to bez pocitu hladu a ani psychika nijako nestrádala. Za prvý mesiac 5,6 kg *. Cítim sa lepšie, ľahšie a mám o dosť lepšiu náladu. Okolie si začalo všímať. Nie nebola to váha, ale lepšie pohoda a dobrá nálada. Dobrú náladu spôsobovalo hlavne to, že s dodržiavaním diétky nie je spojené zložité vyváranie a krabičkovanie, čo je časovo náročné. Pre mňa bolo jednoduché zaliať si v práci vrecúško. Postupne som spoznala čo mi naozaj chutí a čo si už kupovať nebudem. Nejde o to, žeby niečo nebolo chutné, ale každá preferujeme niečo iné a chute každej sú rôzne. Asi najviac sa mi osvedčili proteínové čokotyčinky. Keď sa ide na bicykli na výlet, ani nemusím nikomu nič vysvetľovať, dám si kávu a dobrôtku k tomu.

Som o 22,1 kg * ľahšia,
kamarátky si všímajú a začínajú s KetoFit tiež úspešne chudnúť.

Samozrejme ako šiel čas a zhodených kilečiek pribúdalo, tak sa kamarátky pýtali a aj ony Ketofit skúsili a boli úspešné. Dnes si samy nakupujú a nevadí, že sú z iného kúta republiky. Myslím, že si vyberie každá, aj keď asi každá niečo iné. Mne sa osvedčili aj palacinky, ktoré si plním tvarohom ochuteným príchuťami Ketofitu. Proste kreativita každej z nás je neobmedzená. Začínala som v marci s váhou 115,5 kg a v júni som vážila, 93,4 kg. Áno je predo mnou ešte dlhá cesta a budem určite referovať. Na prázdniny som si dala pauzu - predsa len bolo nejaké to zhrešenie. Ale ustála som to bez pribratia a teraz som si znovu nakúpila a budem ďalej pokračovať.

Před a po, hubnu s KetoFit - opravdu to jde snadno :)

Proteínovú diétu Ketofit odporúčam každej, ktorá nemôže s váhou pohnúť iným spôsobom
a nemá čas na zložité vyváranie a potrebuje správne vyživiť svoje telo.

... a pokračujem ďalej. Mojím cieľom je 75 kg.

 

Za niekoľko týždňov napíšem ďalšie výsledky mojej cesty s KetoFit.
Prajem všetkým pekný deň s úsmevom :)
Lenka

 

Proteinova dieta KetoFit - schudla som 28 kg

 

 

My v KetoFit veľmi ďakujeme pani Lenke za tak krásny príbeh a držíme palce,
nech sa jej podarí dostať sa na vysnívanú váhu.

Vy, čo sa ešte rozhodujete či sa pustiť do chudnutia, tak neváhajte.
Čas beží naozaj rýchlo a jedného dňa si spomeniete a zasmejete sa tomu, aké to bolo jednoduché.

Začať môžete už dnes, stačí si vybrať obľúbené jedlá v e-shope KetoFit.

 

 

 


 

Dámy, ide to ľahko :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teraz, po týždni užívania, som odhodlaná pokračovať ďalej. 22. dan za mnou – som nadšená. Okolie si všíma! 3. týždeň – nemôžem tomu stále uveriť – ide to ľahko. neviem viac, čo by som napísala okrem výborného odporúčania a fotiek ako dôkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučujem každému, kto to s chudnutím myslí vážne a chýba mu k motivácii ľahký štart. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všetky príbehy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukčný starostlivosti nie sú zaručené pre každého a líšia sa podľa individuálnych dispozícií. Pred začatím redukčnej starostlivosti odporúčame odovzdať odkaz www.ketofit.cz Vášmu lekárovi a poradiť sa s ním ohľadom postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získajte prehľad o zľavách a akciách

 
 
Buďte s nami každý deň